Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda)

Takové to, že vše není jak vypadá, anebo nemusí být, ale stejně si musíte užít svůj trest. Aneb, jak vydírání vysoce postaveného politika ukazuje fakt, že stále je přítomen vyšší princip.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

"Je až děsivé, jak blízko realitě seriál je", Přemýšleli jste někdy nad tím, jak bude vypadat blízká budoucnost? Přemýšleli jste nad tím, co je veřejnosti i v dnešní době utajeno? A přemýšleli jste někdy nad tím, jaká rizika vyspělá technologie sebou nese?

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Měl jsem trochu strach, že bude stát za starou bačkoru, ale vlastně je to docela pěknej nářez, hezky zpracovanej post-apo svět, spousty akce, zábava i napětí, cool

Bohemian Rhapsody (2018)

Naprosto famózní, je dobré, že film není dokument, tak je pro diváka více poutavý, jinak dokáže nahnat slzy do očí, ale stejně tak vykouzlit úsměv na tváři. Jeden z mála filmů, u kterého je kino plátno nedocenitelné.

Zlatý podraz (2018)

Za mne skvělý, jak z historického pohledu, tak i z pohledu scénáře a kamery. Snímek vcelku dobře ukazuje praktiky minulého režimu, ale i cesty jak se přes ně, v rámci možností, dalo dostat. Jedině snad co, tak klasicky ustřižený konec, který by se mohl klidně ještě trochu více dotáhnout

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Pokud vám chybí spojlery z předchozích dílů, úplně se toho nebojte, jinak film průměr, ale efekty fajn, příběhově ok, jen prostě nevím, je vidět klasicky využití fenoménu jurského parku a taky je to klasickej akčák nad kterým nesmíte přemýšlet

Má Malá Skála (1997) (studentský film)

Dokument vypráví paměti starousedlíků, objevíte něco z historie, ale nečekejte, že poznáte Malou Skálu, dokument se zaměřuje spíše na její blízké okolí. Ale je to hezké zavzpomínání, dokument poskytuje trochu pohled do hlavy starších a principy jejich myšlení, kdy lidem šlo o jiné hodnoty, než dnes..

Špunti na vodě (2017)

Ač to vypadá jako typická česká slátanina, tak film je to docela dobrej. Dobrý téma, fajn příběh, dějově docela i dokáže udržet pozornost, jeden z těch filmů, kam může jít s holkou stejně jako s rodinou, a dokonce se i zasmějete v obou případech. humorným způsobem zobrazuje typické postoje ženy vs muži.

Po strništi bos (2017)

Téma války zachycené dětskýma očima, hra na vojáky a vzpomínky s válkou spojené. Nevinné dětské hry a těžká rozhodnutí. O tom, jak se válka dotkla jedné z rodin, ovlivnila přátelství a vztahy a poodhalila skutečné charaktery lidí. Trochu chybí typický Svěrákovský podtext a hlubší myšlenky, celý děj působí v podstatě jako složenina z několika útržků příběhů, které byly předkládány.