Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

příběh o tom, že opravdu chtít znamená i dokázat.. víra v to co děláte je důležitá, což je náplní snímku. Skutečnost Secretariata dodává na zajímavosti, ale to z toho ještě nedělá jedinečný trhák. Film není nějak převratný a nezapomunutelný, je lehce dojemný a napínavý.. takže závěrečně shrnuto: obyčjně průměrný, prostě dobrý ;))

Sinister (2012)

Obyčejný, ale perfektní! Dechberoucí, mrazivý, strašidelný a lekací..takové vlastnosti já od hororu čekám a takové vlastnosti Sinister měl..pokud není příběh natolik debilní, že to tyhle faktory přehlučí, tak je z půlky vyhráno..a naštěstí tohle není ten případ..ano, příběh sice nebyl žádný vyslovený trhák, ale hovadina to taky nebyla..spíš bych řekla taková okořeněná klasika, která neurazí, nenadchne..a proto dává prostor vládnout právě těm faktorům co náleží dobrému hororu, a které tady byly zvládnuty opravdu bravůrně!.. a co se konce týče..jo, mohl být lepší tedy, ale já nevim..mohl vlastně dopadnout mnohem hůř, jako všechny Béčkový horory (a nemůžu říct jak, protože by to byl spoiler).. takže to, co jsem teď napsala je vlastně uplně k ničemu :D...A mimochodem..koukat na to v noci je vážně na nic - vypatláte pak moc elektřiny kvůli věčně rozsvícené lampiččce a dále ještě jedna rada - nebuďte moc dlouho zakrytý pod tou dekou, špatně se vám pak bude dejchat.. Každopádně, třikrát jsem se málem podělala a tenhle horor vážně stojí za to! ..pokud jse na takový ty jakože psycho trhaný home made záběry, sem tam nečekaný leky, z kterých se pak vzpamatováváte a naprosto dokonalý "bubu" a psycho hudební podklad, tak to pak možná bude i váš cup of tea..pěknou zábavu :)

Stáhni mě do pekla (2009)

nééé :D ... proč sem na tohle šla do kina fakt nechápu.. To je strašnej film !! A pokud to má bejt horor (a to jakože má) tak je to snad ještě horší ... a ten konec? bože :D .. Snímku Stáhni mě do pekla náleží jedna hvězda za jistého pana Miloše, kterej mě fakt dostal :D ..

Steve Jobs (2015)

Kdyby o mě někdo někdy natáčel film (a je teď nepodstatný, proč by to jako měl dělat), zdvojnásobil by všechny moje dobrý a špatný vlastnosti, ostatně, jako se to dělá u většiny biografií. Takže bych nejspíš byla holka, co se vymyká a nejde s davem, má vždycky co říct, je vtipná a oblíbená. Holky z ní maj respekt, chlapy nosej modrý z nebe. Vrba pro ostatní. Na druhou stranu koketní vypočítvavá mrcha, tvrdohlavá umělkyně neschopná řešit věci v čas a věčně zacyklená v minulosti. Nenapravitelnej naivně milující snílek. Což je samozřejmě pitomst, žejo! .. Zatím, co Jobs tady sklízí pozici workoholickýho, afektovanýho, cholerickýcho idiota, se srdcem na správným místě, ačkoliv to kvůli hrdosti zabejčeně popírá. Puntíčkářskej a zatraceně dobrej markeťák. Horlivej prezentér. Chytrej chlápek - v práci bůh, v soukromí mrzák. Takže haloo, co si z toho mám vzít? Z tohohle a ostatních filmů o osobnostech.. Těžký hodnotit něco, co nevíte z kolika procent to vybočuje z reality a zda-li pak to není kravina. Nicméně, já jsem si z toho nic moc neodnesla..teda kromě toho, že Local Integrated System Architecture nic neznamená..Za mě slabší průměr. Problém tady byl, že já tomu filmu vůbec nevěřia..

Střihoruký Edward (1990)

Pod tíhou takového množství komentářů, ovšem krásných komentářů, se kterými bych musela ve většině případů naprosto souhlasit, myslím, že můj podrobnější rozbor tohohle nádherného díla nemá v podstatě ani smysl.. Burton je skvělej, Johnny je třída a střihorukýho Edu chci domu !!!

Sucker Punch (2011)

Nadchlo mě to natolik, že jsem radši začla zdobit vánoční perníčky, abych aspoň udělala něco užitečnýho..jinak příběh samotný vůbec neni špatný, ale ztroskotalo to na provedení a hercích..já prostě nemám ráda tyhle fantaskní hrůzoboje, "strašně akční" scény a vobludky.. to už je ale můj osobní problém..konec a začátek fajn, hudba dobrá!

Super 8 (2011)

Ježiši to je teda uječenej film. Divnej, ale s určitým nádechem tajemna a těch jakože wow sci-fi efektů, tvářící se děsně akčně. Mě to nenadchlo a přitom trailer mě zaujal. Ale i to se stává, bohužel.

Šmoulové (2011)

ono to zas tak špatný nebylo ..když si to tak vezmu, tak co jsem od toho vlastně mohla čekat? Popravdě asi míň než se mi ve skutečnosti dostalo :) ..zkrátka tohle je film vážně pro děti, není to klasickej animák, u kterýho se pobaví i dospělý, ale to přece neni důvod ke kritice ;)..Gargamelovi uděluji půl * za hlášku v Toi Toice "Tady někdo prováděl opravdu černou magii" líp bych ty smradlavý festivalový hajzlíky nepopsala :D

Šunka, šunka (1992)

Laciný a trapný..zoufalost hlavních hrdinů přerostla v zoufalost celého filmu..teď si tak řikám kdo vlastně těmi hlavními hrdiny byl..jestli to náhodou nebyla třeba dámská ňadra nebo papoušek neustále říkající péro a pička (s prominutím, ale je to tak) ..mizerné provedení neni vhodné ani pro chvíle nudy...konec mě celkem překvapil, ale ani tím se celý dojem nezachránil..je mi líto..název většinou o filmu něco vypovídá a tady je to celkem trefné...kus levného masa, co vlastně nemá s masem nic moc společného, vyhlížejíci za pultem uzenářství a čekající až se ho někdo všimne..když někdo takový přijde naložíme mu dvojitou porci, na kvalitě přeci nezáleží..šunka, šunka !