Dokonalý trik (2006)

Ještě že pan Nolan zná dokonalý trik jak na dokonalý film. Tak se pozorně dívejte ;)

Domácí mazlíček (2008)

...aneb jak mít 93 minutovej pocit dát blondýně přes držku

DonT Stop (2012)

téma, ze kterýho se dá vytěžit opravdu mnohem víc...tohle byl celkem nic neříkající pohled na underground za komunismu...herci nepřesvědčivý, příběh celkem nudnej..dvě hvězdy za kameru a pár dobrejch momentů

Dopisy pro Julii (2010)

Klasickej příběh ztracené a znovu nalezené lásky, aneb láska nestárne v žádném věku.. po 20minutách nudného začátku je každnému jasný jak příběh dopadne a když sem si tenhle fakt uvědomila, neměla jsem chuť se dívat dál..ale já prostě nepřetrpim rozkoukané filmy. Hvězdičky uděluji za nádhernou italskou přírodu, kterou jsem sledovala víc jak děj filmu, který se stejnak pohybovalblízko u bodu mrazu..dále za Amandu Seyfried, ona je prostě krásná..a ještě jedna věc mě nemírně potěšila.. a to, když na svatbě Lorenza a Claire nezazněla klasická svatební hudba..

Dunkerk (2017)

.. a teď co? mám si prohnat kulku hlavou? ten pocit z toho takovej je, ne že ne. Nebudu tu hrozně hloubkově řešit, jestli Dunkerk je Nolanův a jak se s tim popral oproti jeho ostatním "sláva filmům" a především se stavět na stranu "Miluju Nolana", "Nemiluju Nolana", "Nesnášim lidi, co opěvují Nolana", "Jsem za jedno s lidma, který hejtujou lidi, co opěvují Nolana".. blbost.. ten režisér tuhle práci zvládnul na jedničku a je jedno jak se jmenuje. Ten skladatel je nevysychající studnou nepřeberných možností jak zhudebnit pocity a atmosféru, tak, že máte husinu. Vsadim se, že mu stačí říct Dunkerk a on ví - ten chlapík je mistr svého řemesla. Prostřihy voda, vzduch a pláž byly skvělé, žádná zmatečnost a krásná prolínavost. Zápletka příběhů tomu dodala drive. Závěrečné zhodnocení: Dunkerk neni pro astmatiky, připravte se na zvýšenou nebo naopak sníženou frekvenci dechu za vteřinu (moje nová směrnice na rychlost nádechů, výdechů).

Eurovision Song Contest 2016 (2016) (pořad)

za báječnou vizuální stránku pořadu, za zpracování medailonků, za prostředí a prostor, za celkový průběh grand finále, za spádnost a za méně opravdu dobrých zpěváků - bohužel.

Expres foto (2002)

Perfektní přehlídka emocionálních rovin jedné dobré osamělé duše...Ukázkový příklad toho, že chovat se k lidem hezky může být po zásluze potrestáno..z tohohle je mi fakt ouzko ..smutno..

Fontána (2006)

"Fontána je příběhem o dlouhé životní cestě." To je pravda, ta cesta byla opravdu dlouhá.. Asi je můj problém, že jsem od toho čekala zázraky. Ale viděla jsem Fontána - romantické drama Darrena Aronofského, koukla na zdejší hodnocení a přečetla si rencenzi...to nešlo jinak, než se těšit a říct si "tak tohle bude sakra zajímavý". Měla jsem vlastně pravdu, zajímavé to rozhodně bylo. Bohužel nic víc. Příběh je nic moc, je jednoduchý, ale zajímavý. Pojatý je celkem dobře, zajímavě. A došla jsem k názoru, že to je opravdu asi to jediné co můžu k filmu říct - zajímavý. Ale rozhodně ne dobrý... Líbil se mi konec, který byl výtečnou gradací a efektní bombou celého filmu, který už se ale bohužel celou dobu nesmyslně táhl, až to dotáhl do koutku nudy. Jsem zklamaná, ale je to tak. Mě to nebavilo.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Takže (vím, že tímto se začínat nemá, ale pro teď mi to odpusťte, jinak to nešlo) .. Nikdy jsem neokomentovala jediný díl Harryho Pottera, nevím zda to byl záměr, ale spíš bych řekla, že jsem nechtěla a neměla potřebu. Až pak mě napadlo, že poslední díl by mohl být ideální k tomu, shrnout tuhle epochu jako celek. A proto mě omluvte, že tento komentář se nevztahuje přímo k "Harry Potter and the deathly hallows: Part 2" ;) .. TOHLE je vážení dílo veledílo. TOHLE půjde s námi dál a budou to s úžasem v očích sledovat řekněme i potomci našich potomků, protože TOHLE je něco tak originálního, že už nikdy nic takového nebude natočeno. A tímto dílem je všeho konec. Musím říct, že doufám, protože tohle je konec hodný k završení Harryho Pottera. Žádné pokračování a už nikdy nic podobného prosím. Jedinečný, magický, neuvěřitelný, dojemný, emotivní, drsný, vyvíjející se.. je miliarda přídavných jmen, které bych mohla v tomto případě použít, ale je to zbytečný. Tohle ví každý sám :) .. a co k tomu mám říct ? Každý díl byl tak neuvěřitelně propracovaný, příběh po příběhu na sebe navazoval a padl jak prdel na nočník (doslova), každá z postav, i ta nejobyčejnější z nejobyčejnějších byla dotažená do posledního vlásku. Efekty, hudba, herci, prostředí, to všechno je tak perfektní, bože.... Já nevím, nedokážu jsem teď napsat všechny ty pocity a dojmy, které jsem ze sebe vydala během těch několika hodinových diskuzích s kde kym.. Tenhle komentář, by mohl mít kilometr, a to pouze mých pocitů, doměnek, spekulací, obdivu, uznání, mohl by být plný toho, jak jsem byla svědkem vytvoření něčeho uplně nového-nového světa. Nejsem žádný Harry Potří fanatik, to opravdu ne. Jen jsem pyšná. Pyšná, na to, že jsem stála u zrodu. Že když tomu malému nevinném Harrymu bylo 11 let, tak mě taky. Každý rok jsem rostla s ním a spolu jsme i zkončily. A až se na to za 50 let podívám, budu už mít asi jen slzy v očích. Takže asi tohle pro mě znamená těch 7 let sledování Harryho Pottera. DĚKUJI