Ghost Rider (2007)

Tomuto filmu jsem chtěl dát odpad jako každému jinému odpadu, ale když jsem se nedávno díval na tento film s přáteli znova (nechápu proč) přišlo mi to jako solidní komedie, bohužel nechtěně. Takže zvedám na 1*

Krvavý diamant (2006)

Skvěle natočený film o afrických reáliích, nebere si žádné servítky a lehce odkrývá oponu.

Lovci pokladů (2004) odpad!

Strašný, strašný ale strašný film.

Mongol - Čingischán (2007)

O Čingischánovi jsem se učil, že to byl jeden z největších sukničkářů své doby a asi každý sedmý Mongol je jeho potomek, zde byl ovšem vyobrazen jako nejvěrnější manžel své doby. Počítám, že toto i mnoho dalšího patři mezi snahy režiséra Sergeje Borgova co nejvíce pochválit mongolského národního hrdinu. I přesto, že se mi nelíbí upravování historie a proto z principu nemohu dát více jak tři hvězdičky, nemůžu filmu upřít skvělé obsazení tadanoba asana, s ním film jako celek působí velmi přesvědčivě a ani si nevšimnete, že film je prakticky jen o utíkání, a když to konečně začne být trochu více horké vyskočí na vás závěrečné titulky.

Noční let (2005)

Za první polovinu v letadle...

Občan Havel (2007)

Kdybych byl naivní zelený mužíček dal bych asi za 5*, ale bohužel nejsem, takže 2* za lehkomyslnou srandu budou muset stačit.

Obchodník se smrtí (2005)

Pryč s politickou korektností a pryč s dětskou naivitou, toto je na vás po celou délku filmu křičeno. Je jeden z majáků světové ekonomie (ne)legální obchod se zbraněmi? Mooožná...

Pán času (2005) (seriál)

Celou dobu jsem se těšil na Davida Tennanta a hned chvilku po puštění prvního dílu na mě vybafl Christopher Eccleston, který se mi tam vůbec nehodil. Po chvilce sledování se však stal nepřekonatelným Doktorem a přechod na Davida, již nebyl možný :D Takže 5 hvězdiček, ale jenom za první sérii...

Proroctví (2009)

Jedna z dalších špatných tuctovek Nicolase Cage snažící se vytěžit co nejvíc z dnešního trendu. Představa světa ve kterém je vše, již dávno předpovězeno je sice vzrušující, ale způsob jakým je tato myšlenka v tomto filmu prezentována je skoro až směšný.