DJ Laky

DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

• 24.8.2011  23:52

Film Zkažená uča se mi docela líbil, ale něco trochu to mu chybělo. A Cameron Diaz hrála dobře. Bylo to vtipný, ale to být vtipnější. Dávám za film 60%.

• 24.8.2011  23:43

Tento film byl podle mě mírně nadprůměrnej a hodně jsem se u tohoto filmu bavil. Dávám za film 60%.

• 22.8.2011  02:25

Film Green Lantern nebyl tak špatnej. Sice byl slabší než Captain Americka, ale myslim, že si to těch 80% zaslouží.

• 17.8.2011  01:51

Pro mě mile překvapení co se týče tohodle film. Jean Claude Van Damme fakt hrál výborně a bojové scený byly hodně dobrý. Dávám za film 80%.

• 16.8.2011  23:37
    Skeleton Man (TV film) (2004)

Skeleton Man jsem dokoukal až do konce. Co se týče herecké stránky to bylo hodně slabe, ale líbilo jsme provedení toho jezdce a ta hudba. Dávám za film 40%.

• 7.8.2011  01:41
    Ženy sobě (2011)

Film Ženy v sobě je hodně podařená komedie, tak dlouho jsem se u nějakého filmu nezasmal. Nejlíp hrála podle mě Rose Byrne. Dávám filmu hodnocení 80%.

• 7.8.2011  01:38

Travnikář 2 bylo oproti jedničce horší, Podle mě chvilkama průměrnej film a podrůměrnej film. A nakonec dávám celkové hodnocení 50%.

• 4.8.2011  22:33

Podlouhý době nějakej horor u kterého jsem se bál. A hudba byla fakt strašidelná, že mi běhal mráz po zádech. Podle mě hodně dobrej horor. Dávám 80%.

• 4.8.2011  22:28

Film Captain America, pro mě byl dobrej jako X-men první třída, akce bylo fakt hodně. Film jsem viděl v kině v Angličtině s titulkama, protože dabing s ukázek mě moc nenadchnul, musim souhlasit s jednim uživatelem, že dabing je fakt hrůza. Hodně byla dobrá ta scéna s tou motorkou to nemělo chybu. A celkově herecké výkony na výbornou. Na tomto filmu jsem žádné zápory nenašel. Doporučuju jít na film spíš v angličtině s titulkama. Dávám 100%.

• 4.8.2011  01:55

Tento film byl průměnej. Ale nepřinesl nic moc novýho, ale nepřipadala mi to tak strašný. Herecké výkony jak štak šly. Dávám 50%.

• 1.8.2011  23:37

Tento film mě moc nenadchnul. Podle mě lehkej nadprůměr. Některé věci ve filmu jsem nepochopil. Malkovich hrál dobře. Dávám 60%.

• 31.7.2011  01:19
    Na doživotí (TV seriál) (2007)

Podle mě hodně povedenej seriál. Hlavní herec je mi simpatyckej a jak mluví to nemá chybu, protože ty jeho hlášky jsou hodně vtipný. Celkově dávám za seriál 90%.

• 31.7.2011  01:13

Film To co dýchám se mi hodně libil a všechny herecké výkony se mi líbily. Hrála zde moje oblíbená herečka Sarah Michelle Gellar, ktere podle mě hrála jako vždy výborně. Celkově dávám za film 90%.

• 26.7.2011  01:07
    Kazatel (2011)

Mě se film Kazatel hodně líbil. Viděl jsem v klasickém formátu. Akční scény se mi hodně líbil a Paul Bettany je podle mě hodně dobrej herec a hrála zde i moje líbil herečka ze seriálu Nikita, která podle mě hrála jako vždy na výbornou. A tedle film je podle mě áčkovej film a v žádném případě to neni béčkovej film a nechápu ty odpady tady, tedle film si to podle mě nezaslouží. Budu se těšit na další film od tohoto režiséra. Dávám za film 80%.

• 23.7.2011  22:35
    Kopí osudu (TV film) (2010)

Mě tedle film nepřipadal tak hroznej. Podle mě lehkej nadprůměr. Nato, že to byl německej film tak podlouhý době německý televizní film, kterej se podle mě poved dávám 60%.

• 11.7.2011  09:56

Film X-men: První třída mě mile překvapil. Na tonto filmu jsem nenašel vůbec žádné zápory. Všechno se mi ve filmu líbilo. Dávám 100%

• 8.7.2011  00:23
    Čas hrdinů (2011)

Film Age of Heroes jse mi líbil. Taky mi to připomněl film Tucet Špinavců. Danny Dyer hrál jako vždy výborně. Bitky tak nebyli špatný, ale mohlo jich tam být víc. A film mohl být trochu delší. A dávám mínus za ten konec, taky mi to připadalo utnutý. Dávám celkově za film a herecké výkony 80%.

• 5.7.2011  23:49

Podle mě nejlepší seriál, který jsem za poslední dobu vyděl. Hlavně nejlepší herec co hraje Gibse a Dinozá. Ty jsou podle mě nejvtipnjší. Dávám 100%.

• 5.7.2011  23:47
    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)

O něco slabší než klasická Námořní Vyšetřovací služba. Dávám 80%.

• 5.7.2011  23:43

Film Mechanik zabiják nebyl tak špatnej. Akce tam bylo dost. Akorát jsem našel jeden zápor ta jedna scéna s tou pistolí jak má střílet na tom gauči, prej že neni levák to mě dostalo. Děj byl jednoduchý, ale některý bitky byli dobrý. Podle mě o něco slabší film než Hanna. Tomudle filmu bych dal 70%, ale přídávám 10% za ten konec. Dávám 80%.

• 4.7.2011  11:50
    Hanna (2011)

Film Hanna se mi hodně líbil. Hlavní herečka je podle mě simpatická a ta role se naní hodila. A hudba od Chemical Brothers byla fantastická. A akční scéný jako např. v tý garáži neměli chybu. Podle nejlepší akční film, který jsem viděl za rok 2011. Dávám 80%

• 4.7.2011  00:34
    B.T.K. (2008)

Film B.T.K se mi docela líbil. A ten co hrál hlavní roli ten to podle mě hrál hodně dobře. Pár nedostátku u toho filmu bylo. A celkově hodnotim film 70%.

• 30.6.2011  18:45

Třetí Transformers mě mile překvapilo. Herecké výkony byly hodně dobré a efektý taky. A trojka byla stejně dobrá jako jednička. Žádné zápory jsem na tomto filmu nenašel. Dávám za film 90%

• 28.6.2011  11:49

Tento film mě připomněl starý béčka. A chvilkama jsem se u něj zasmal a akce bylo taky dost. Dávám 60%

• 28.6.2011  11:34
    Ďábel (2010)

Tento horor se mi docela líbil. Herecké výkony jak štak šly. A dávám plus za tu hudbu, ta se k tomuto filmu podle mě hodila. Dávám 60%.

• 27.6.2011  14:19
    Super 8 (2011)

Tento scifi film se mi docela líbil. Akorat mám jeden zápor na tedle film mohlo tam být víc akce. Ale jinak herecké výkony byli slušný. A triky byli na dobré úrovni. A celkově bych tento film ohodnotil co se týče hereckých výkonů a vizuálních efektu 80%.

• 26.6.2011  19:43
    Paul (2011)

Tento film měl dobrej humor. A ty hlášky neměli chybu. A byl namluvenej dobře ten mimozenšťan a ty hlášky mě hodně rozesmáli a herecké obsazený bylo taky výborné. A ty herci ja hráli ty dva agenty tak ty podle mě hráli dobře. Podle mě nejlepší scifi komedie co jsem za tedle rok viděl. Dávám 80%.

• 26.6.2011  11:23

Tento film se mi hodně líbil. Nenašel jsem žádné zápory. Lepší Fantasy komedii jsem dlouho neviděl. Dávám 80%

• 23.6.2011  17:50
    Skyline (2010)

Tento film nebyl podle mě tak špatnej. A herecké obsazení podle mě bylo dobré. A efekty byli podle mě vynikající. A zápor je zaten konec. Ten mi připadal uplně zbytečnej. Další zápory jsem na tomto filmu nenašel. Dávám 70%

• 22.6.2011  15:39
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Tento seriál je podle mě hodně dobrej a vlkodlak je podle mě udělanej docela dobře. A herecké výkony nejsou tak špatný. Mínusy jsem zatim žadné nenašel. Dávám 70%