Sexy 40 (2009)

Oddechová kravina a jedna sexy čtyřicátnice.

Umění plakat (2006)

Myslím si, že film ''Umění plakat'' krásně ukazuje sílu Skandinávských filmů.

Život v jednom dni (2011)

Internet je mocný nástroj, který dokáže sbližovat všechny lidi na Zemi. Dokumentu nemám co vytknout.

London (2005)

'Impotentní' Jason Statham to tak trochu držel nad vodou.Svým způsobem ten film o šňupání koksu na obrazu Vincenta van Gogha baví, svým způsobem však silně nudí.

Černá labuť (2010)

Trvalo celkem dlouho, než děj nabral na otáčkách, ale stálo to za to. Dlouho jsem neviděl tak skvělý závěr filmu.

Český mír (2010)

Obyvatelé Peace landu občanský průkaz zřejmě nepotřebují. :-)) Z toho dokumentu zkrátka číší prostý fakt, že jsme jen malý národ plný duševně malých Čecháčků (ať už proradaristů, nebo protiradaristů). Radar neradar, k smíchu budeme světu ještě dlouho. Lehce zmanipulovatelní politici (patolízalové) a pod nimi zapálení příznivci a odpůrci. Soundtrack: Vlasta Parkan

Machete (2010)

A natočí už Robert Rodriguez také něco jiného, než béčkovou řežbu na odreagování? Na druhou stranu přiznávám, že mu ty béčka opravdu jdou. Občas jsem se od srdce zasmál.

Armadillo (2010)

Tento dokument můj pohled na válku v Afghánistánu nezměnil, přesto mi možná pomohl pochopit některé věci. Viděl jsem znuděné žoldáky, kteří tuto válku pojali jako adrenalinový sport, což se ukázalo i v samotném závěru dokumentu.

Habermannův mlýn (2010)

Čekal jsem možná trochu víc. A celkem jsem byl zklamaný špatným dabingem, jinak ale musím napsat, že se mi film celkem líbil. Lepší průměr...

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Film se mi velice líbil. Myslím si, že divákovi naservíroval tu pravou atmosféru New Yorku.