• Životopisný

Naprostí cizinci (2016)

Nemůžu dát plný počet, protože mi to zkazila zrzka. Nepochopil jsem její rozhodnutí v závěru filmu. V bytě těžce na dně a pochopitelně, vyhozenej snubák, venku pusa zvrhlíkovi a jedeme domů, ale jinak báječná záležitost se skvělým nápadem

Luther (2010) (seriál) odpad!

Neskutečně hloupé, bez jakékoliv nadsázky, beru, že krimi nemusí mít humor, ale pak by mělo jít o kvalitní zápletku, např. hned druhý díl v první sérii (dál jsem se nedostal) - synek vraždí na potkání policajty, aby taťka sedící v kriminále dostal nižší trest - pěkný shit, Luther zasahuje na vlastní pěst, nechá synka, aby si ním vystřihl ruskou ruletu, pak ho odzbrojí a se slovy - neboj chlapče, už se ti nic nestane, jej zatkne, těžký úlet

American Crime Story - Versace (2018) (série)

Pozor, ono to o Versacem moc není, sledujeme mládí, dospívání a motivy psychopatického vraha, který byl podán bravurně, nicméně jeho prázdný a úchylný život mě zas tak nezajímal, on ten název je dost zavádějící

Pád nebes (2002)

skvělý film s neskutečným ohňostrojovým závěrem

Suburra (2015)

Brilantní všechno, velké italské překvápko

Kolonie (2015)

skvělý potenciál, podle mne nevyužitý, neumím vytknout nic konkrétního, jen mě to nepřikovalo do křesla, přesto, že příběh about true story je šílený

Cloclo (2012)

Zábavný film o, pro mne, zcela neznámé, francouzské hvězdě, hlavní postava sice v mládí vypadá staře, ale to se přežije, pošahaný francouzský pop stylu pitipitipa dohnaný do "dokonalosti", šok že píseN´My way není Sinatry

Gangster Ka (2015)

Průměrné zpracování a obsah k blití - bohužel braško

Na straně zákona - Série 1 (2015) (série)

Inteligentní detektivka s neotřelými ženskými postavami, které jsou zábavné, svérázné, především jejich obézní šéfka má povedené hlášky někde mezi britským a černým humorem, pokud to není totéž, komedie to určitě není, čas u sledování jenom letí