Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Životopisný

plakát

Wallander - Série 2 (2010) (série)

Kenneth Branagh hraje psychicky slušně rozsekaného detektiva ze staré školy a tak dobře, že občasné scénaristické úlety zachraňuje, stejně jako to, že v městečku, kde operuje, řádí výhradně sérioví vrazi

plakát

Šťastné údolí - Série 2 (2016) (série)

Sarah Lancashire je výtečná, seriál stojí na ní, podle mně o hvězdičku slabší, než první série, díly hodně nevyrovnané, poslední díl, ale zase excelentní. Sarah je skvělá i v seriálu Last tango in Halifax, kde si ji vychutnáte v úplně jiné poloze

plakát

Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)

Nekompromisně za pět hvězd, upozornění pro ty, co se budou koukat jen kvůli Billu Murrymu (což by byla chyba), objeví se až na konci, takže jeho uvedení na prvním místě pod popiskem, je víc, než zavádějící.

Wind River (2017)

Absolutně nejlepší role Jeremy Rennera, až tímhle filmem se pro mě dostal do mé osobní topky, film jako takový perfektní, silný - zažere se pod kůži

plakát

Wallander - Série 1 (2008) (série)

Kdyby nebylo třetího dílu, dám klidně 5 hvězdiček, Kenneth mě baví, ale trojka byla tak nezábavná a nepravděpodobná-škoda

Úlovek (2009) (seriál)

Absolutně neskutečný mistr Hardy

plakát

Last Tango in Halifax (2012) (seriál)

Okouzlující věc, vtipné, nápadité, skvěle obsazené i podané, 3 tí série trochu slabší.

Pěkně blbě (2017)

U pěkně blbě jsem se bavil pěkně dobře

Práce pro chlapa (2007)

Gigolo po Finsku je rozhodně zábavnější a hlavně tvrdší, než po americku, finské filmy, na které jsem zatím natrefil mají vesměs silná sociální témata (holka ze sirkárny apod.), člověk ten kapitalismus začne až bytostně nesnášet. Hlavní hrdina do byznysu spadne neplánovaně, ale začně ho bavit a totálně mu začnou unikat následky, konec dobrý, všechno dobré? v tomhle případě pochybuju

V zajetí chuti (2000)

Jak se i relativně morálně v poho týpek zamiluje do peněz, do odvozeného pocitu moci, jak mu zachutná tzv vyšší společnost a sám sebe přesvědčuje, že je někým jiným, než ve skutečnosti je ( já jsme odborný poradce, radím s investicemi v Asii a přitom jsem jen společník, oficiálně ochutnávač, a to nejen jídla ). Znuděný a obsesivní zaměstnavatel je brilantní a jeho hrátky s ochutnávačem bizarní, ale skvěle promyšlené, pěkný psychický teror.

Ovládací panel