Skyfall (2012)

První půlka je opravdu docela natáhnutá, některé momenty nesmyslné. Na konci, v Bondově rodném domě, mi to hodně připomíná film Sám doma. Daniel Craig vypadá spíš než jako anglický gentleman, jako ruský vrahoun. Bondovku připomíná tento film až posledních cca 10 minut. 4* za Sama Mendese (jako nejlepší volbu) a za Adele. Jinak i přes všechnu kritiku to byl dobrý akční/dobrodružný/Thriller.

Star Trek (1966) (seriál)

Těch 5 * dávám hlavně za Trable s Tribbly :)

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

DS9 je moje srdcovka. Je prostě jiný než ostatní Star Trek-seriály a člověk ho musí brát s otevřenou myslí.

Star Trek VII: Generace (1994)

Nenávidím dabing, který je naprosto odlišný od seriálu a přijde někdy až tak rušivý, že se nemůžu soustředit na děj.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Jako u ostatních seriálů je některý díl lepší a jiný horší. Celkově, dobře propracovaný seriál na který se dá dívat. Spíš bych ho doporučovala fanouškům Star Treku.

A-Team: Poslední mise (2010)

Nadprůměrná akční komedie, jejíž tvůrci si mohou gratulovat k skvěle odvedené práci. Pro mě nadprůměr hlavně kvůli skvělé podobě se seriálem, který mám fakt ráda.

Lekce neslušného chování (2008)

Narazila jsem na tento film náhodou a bez jakýchkoliv informacích o ději nebo recenzích jsem se až překvapivě dobře bavila. Vřele doporučuju.

Iron Man 3 (2013)

Tony Stark....Robert Downey Jr. Pro mě, dokonalost.

Muž z oceli (2013)

Stejné překvapení jako v roce 2005 Batman začíná. Psychologické hledání sama sebe jde ruku v ruce s dobře provedeným filmem. Jeden z těch lepších filmů tohoto roku.