Piklírna (2021) (seriál)

Bylo by to vlastně i na 3 hvězdy, ale budu milosrdný, protože ta premisa její ukotvení se moc povedly. Samotné díly a jednotlivé děje už tak originální nejsou. Nicméně o svěží vítr se Piklírna pokusila úspěšně a hlavně ukojila hlad po žánrovce tohoto typu. Na případnou další sérii se podívám rád.

Climax (2018)

Až se vás někdo někdy zeptá, co je to vlastně "Bad trip", stačí jej odkázat na tohle... Uff...

Noční zuby (2021)

Narovinu se přiznávám, že jsem to vzdal asi 30 minut před koncem. Jediným pozitivem na filmu jsou prsa Sydney Sweeney, celková Megan Fox (Obojí figurující asi 3 minuty) a pak šukézní kukuč Lucy Fry. Nicméně celkově je film očividně určen teenage puberťačkám, mezi které se neřadím. Schopnosti upírů se zde vyzdvihují, jen když se to scénáři hodí a to ještě ideálně mimo kameru. Když už jde o fight na kameru, je to vlastně k smíchu... Celé je to k smíchu. Být ty děvčata nahé, dám ale o hvězdu víc!

Duna (2021)

Vizuální orgie a hlavně důstojná adaptace. Těžko hledat výtky, snad až na kompromisy, které si žádala doba (vyhnutí se pojmu džihád, nutná diversity). Hudba klasicky skvělá, nicméně jsem se těšil na další LP od Hanse, ale nedá se to mimo film poslouchat. Jestli bude další film velkolepější, už se nemůžu dočkat! Casting úžasný, krásná Fergusson tomu dodává jiskru. Slizký baron-Wow! Villeneuve se pro natočení Duny narodil a Blade Runner byla jen zahřívačka!

Expedice: Džungle (2021)

Bylo by to na dvě hvězdy, jako klasická zapomenutelná blbost. Nicméně byla to i sranda a mám slabost pro Emily.

Jolt (2021)

Kate je mi vcelku vzácná a proto její přítomnost vykouzlila značně lepší hodnocení, než bych tomuto dílu býval jindy dal. Je to blbina, je to pro kluky a byla to i sranda... Bezduchá a pitomá... Ale Kate..

Polar (2019)

Jak moc se to bere vážně je nám velice důrazně ukázáno hned v úvodu. Já se naladil hned a s utlumeným rozumovým vnímáním se bavil skvěle. Hudba, holky, taky cajk..

Armáda mrtvých (2021)

Jde tady vidět, že se chtěli jen bavit a nebrat nic moc vážně.. A bohužel je to vidět až moc, protože se tím pádem obnažuje, jak je to se Snyderovým talentem.. Mohlo to být mnohem lepší, rozpočet na to očividně byl.

Bo Burnham: Inside (2021) (pořad)

Ne dokonalé, ale vzhledem k okolnostem geniální. 90%

Nikdo (2021)

Tohle je oddechovka! Divákovi bližší John Wick s naprosto prvotřídním obsazením, soundtrackem i spádem, který nemůže nudit.