Očista navždy (2021)

Zase je to to iste, ale k tomu socialny podtext mexicania vs americania. Zase tam je nejaka militarizovana skupina co killuje kazdeho a hlavny typek a typka su mexicania. A v skupine maju americana a jeho tehotnu buchtu so sebou. Taze tak. Podla mna to bola najslabsia purge, lebo pouzita kreativita je 0 a neprinasa to proste NIC NOVE, len TO  ISTE zase! A ziadny psychotypci v maskach s macetami, tu uz vsetci maju samopaly a maskace hned...

Temné léto (2019) (seriál)

Skvela kamera i ozvucenie. Super zombie naklad. Nekompromisny a zabavny pribeh. Ovela lepsie nez tie walking dead nezmysly. Absolutne si zasluzi druhu seriu, hned si ju pozriem.

White Gold (2017) (seriál)

Zo zaciatku je to zabava, ale potom to spadne do stereotypu.

V pasti (2018)

Pocas celeho filmu je citit napatie, ale to je tak vsetko. Inak sa film moc nelisi od The Happening, ktore ma bavilo viac, pretoze bolo proste ovela zabavnejsie a zivsie. Toto je viac komorne, odohrava sa na jednom mieste. A koniec bol dost slaby.

Ronaldo (2015)

Kopec patosu s dojemnou hudbou, ze ake to mal tazke a co vsetko musel obetovat... no neviem ved od 11 rokov ho dotoval Sporting celkom stedro, takze s realitou to moc nekoresponduje. O futbale to nie je takmer vobec s vynimkou par archivnych zaberov. Skor tam jeho matka rozprava, aka je dolezita rodina atp. Velmi slabucky dokument, pokial hladate dokumenty s tematikou futbal.

Monster Hunter (2020)

Mne sa to velmi pacilo, lebo to bolo nieco ine. Je to ciste fantasy s rozpoctom 60mega... no pre mna ako byvaleho hraca RPG hier to je paradny darcek. Takze po 10minutach som prijal tento svet a potom som si to uzival az do konca! Skvele battles po cely film, najviac sa tomuto filmu asi podoba Ciernocierna tma, len tuto je priserok viac a su vacsie. A Milla Jovovich s Tonym Jaa je tiez perfekt!

Evropské kmeny (2021) (seriál)

Prvy, druhy diel som si este hovoril, ze by to mohol byt nejaky postapo trip, ale potom sa zapletka uplne rozbije a je z toho nezmyselny klise bullshit bez hlavneho deja, mix z roznych scifi atd. Po tej casti so sexualnymi otrokmi uz som to fakt nemal chut pozerat, len som si povedal, ze boze co robim so svojim zivotom... skoda, ten uvod bol nadejny.

Tým (2021) (seriál)

Klasicky sitcom s par hlaskami v kazdej casti a umelym smiechom. Herci prijemni, humor je skor intelignenty, pre starsieho divaka na odreagovanie. S odranymi usami priemer.

Čističi vesmíru (2021)

Malo originalne scifi s detskym humorom a slabymi efektami. Ocenujem, ze aspon nasadili i zahranicnych (nekorejskych) hercov. To tomu trocha pomohlo. Ale taketo filmy rozhodne nie su cielovka pre dospeleho scifi fandu.

Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020) odpad!

Low budget polska kktina. Neskutocna strata casu. Najlepsie na tomto filme je jeho nazov... Zatial najvacsia sracka co som si pustil v 2021 a to sa snazim si peclive vyberat filmy... well