Život (2009) (seriál)

Neuvěřitelně nádherné záběry..

Avengers (2012)

Za vlastní mínus beru, že neznám všechny předchozí marvelovky a tak jsem spoustu věcem ze začátku úplně nerozuměla. Začátek je celkově takový pomalejší a opatrně si ulehává,ale po nabrání všech superhrdinů "na palubu" začíná výborný svižný film s naprosto ÚŽASNÝMI akčními scénami, dialogy a efekty. Nicméně určitě by to nebylo ono bez Roberta Downeyho Jr. ! VAROVÁNÍ ! Pokud máte touhu být superhrdinou, tak počítejte s tím, že se po shlédnutí tohoto snímku rapidně zvýší! Update 2015: Po dalším shlédnutí snímku po delším čase snižuji své hodnocení na (velmi solidní) 4 hvězdy.

Miley Cyrus in London: Live at the O2 (2010) (koncert)

Ach ty předsudky! V hodnocení je spoustu "odpadu" a tenhle koncert si jej rozhodně nezaslouží. I když třeba nemáte Miley kvůli tomu či onu nijak moc v lásce, musíte uznat, že tento koncert je přese všechno velice vydařený. Pomalé písničky výborně procítěné (navíc odzpívání "When I look at you" určitě není lehké) a ty rychlé měli zase výborný náboj a většina z nich i skvělou choreografii a efekty. "Fly on the wall" je podle mě naprosto nezapomenutelná a úžasná záležitost ke které jsem se musela několikrát vrátit.

Střihoruký Edward (1990)

Ten nevinný a zmatený výraz Johnnyho Deppa jen tak z hlavy nevyženu !

Mamma Mia! (2008)

Film, ze kterého padá i na mladé lidi jakási příjemná nostalgie.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Nevím, jestli knížky Vampire Diaries byli napsané před nebo po Twilight a nehodlám se o tom hádat. Nicméně několik podobností tomu prostě neupřete. Seriál je ale poutavý, má spád, romantickou zápletku, akci a taky humor (Damon). Bohužel poslední série (3.) mi příjde neuvěřitelně nudná, pomalá a... no zkrátka už mám pocit, že tvůrci neví, co s tím. Ale stále TVD sleduji a doufám, že se kvalita opět zlepší.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Back To Earth se bohužel hodně liší od původního trpaslíka. Je vážnější, bez smíchu publika a také o mnoho staršími aktéry... I vtipy jsou poněkud trapnější a celý koncept se mi zkrátka nelíbil, díky bohu za 10.sérii která předvedla, že je stále možné natočit kvalitní díly. BTE se to totiž nepodařilo.

Katy Perry: Last Friday Night (T.G.I.F.) (2011) (hudební videoklip)

Vtipná podívaná se spoustou hostujících osobností a chytlavou písničkou. Nejedná se o legendární videoklip, ale pobaví a několikanásobnému shlédnutí se nevyhnete :))

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

První díl pirátů byl vynikající a ty další už spadají většinou jen do průměru. Bylo tam spoustu celkem nudných a řekla bych téměř nepotřebných momentů. Také tam ale byli hodně světlé (a dost vtipné) chvilky ... "Miluji tě, Jacku"... "Já sebe taky". Film sám o sobě mě nezaujal tolik, jako opět vynikající Johnny Depp a hudba Hanse Zimmera. Absence Orlanda Blooma a Keiry Knightley vůbec nevadila.

V jako Victoria (2010) (seriál)

Po všech těch podprůměrných "komediálních" seriálů pro teenagery je tohle příjemná změna. Některé části jsou stále ještě poněkud nedodělané a dětinské, ale seriál ničím neurazí a jde se u něj i docela slušně pobavit + příjemný soundtrack. /Viděla jsem v původním znění/