Nikdo to neví (2004)

Hm, takové divné. Podle ocenění, hodnocení a ohlasů lidí jsem čekala víc. Tohle bylo průměrné...

Tokio! (2008)

poslední povídka byla brilantní, druhá se mi nelíbila, první měla krásnou pointu. Celkově zajímavý a netradiční film k zamyšlení o životě :)

Vampire Hunter D (2000)

je to zajímavé, i když někdy trochu nesouvislé a samoúčelné... Asi by si to zasloužilo jen 3 hvězdičky, přesto **** :)

Vzpomínky na lásku (2004)

za první polovinu filmu *****, ta druhá byla už mírně patetická.

Ples upírů (1967)

Krásný, funny film. Už jen pohled na Polanskiho, jak běhá před kamerou v podvlíkačkách :D

Repo Men (2010)

Hej! to je nefér, takovej konec po tom všem!!!!! :C cool film, moc pěkný soundtrack, zajímavá zápletka, dobří herci, cool film :)

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Kniha - *****; seriál - ***, a to jen proto, že se ze začátku i drží děje z psané předlohy. Bylo to místy tak zrůdně změněné a tak zmrzačený potenciál některých scén, že jsem u toho několikrát vybouchla vztekem. Hlavně nápad udělat z hlavních postav gaye, mi vyrazila dech. Nechápu jak ani proč. Prostě hrůza.

Memories (1995)

Tenhle film má dobrou animaci (Hlavně Magnetická růže), má i myšlenku, dobré zpracování... Stejně mě nudil. Od půlky Magnetické růže jsem už čekala na konec, u obou dvou dalších příběhů to bylo ještě dřív. Působilo to na mne nudně a zdlouhavě, i přes to, že japonské animáče jsou moc fine záležitost.