Avatar (2009)

Ani po dvou letech co jsem viděl Avatara v Imaxu, ani po několika dalších shlédnutích se nedokážu nabažit krásného světa Pandorry propracováného Cameronem do posledního detailu. A že příběh je trochu jednodušší? No a! Tenhle film si zaslouží 5 hvězd bez debat. Dobrá práce Jamesi!

Šéfové na zabití (2011)

Po dlouhé době opravdu dobrá komedie. Násmál jsem se až až a Jenifer je v nejlepších letech. Mít takovou zubařku, tak si nebudu čistit zuby, abych u ní byl co nejčastěji.

Green Lantern (2011)

No, tak po pravdě mi to přišlo docela zábavný. Efekty a akční scény docela stály za to, ale jakoby tomu filmu chyběl pořádnej odvaz. Na to, že si může Lampáš představit cokoliv může a zmohl se tak maximálně na kulomet a stíhačky, tak má Ryan Reynolds, popř. Martin Campbell malou představivost. I když na konci, jak se patří na komiksový film se otevřel děj pro případnou dvojku, tak bych se ani nezlobil, kdyby už žádná nepřišla. Je to škoda, že se nepodařilo víc využít skvělých efektů a obrovského potenciálu co Green Lantern má.

Čistá práce (2008)

Upřímně si myslím, že příběh neměl moc velký spád a zbytečně moc se snažil držet skutečných událostí, což na jednu stranu je přínos pro příběh, ale zabiják pro akčnost. Bohužel ani Statham se do role moc nehodil. Ale mé hodnocení bude i z velké části zkreslené českým nic moc dabingem.

Sejmout zabijáka (2011)

Pěkná gangsterka v kmotrovském stylu o mafiánské "malé" rybě, která je osinou v zadku skoro každýmu v podsvětí Clevelandu. Pěkně vykreslený 70. léta a slušný herecký obsazení. Zábava na dvě hodiny, kterou určitě doporučuji každýmu komu se líbí drsný chlapi, drsný řeči a jednání bez servítek. Hvězdičkou na dortu je to, že je scénář celý na základě skutečných událostí.

Drive (2011)

Letos jednoznačně nejlepší film co se mně týče. Zatím ani nevím co pořádně napsat. Naprosto luxusní záležitost.

Rango (2011)

Velmi povedenej animák. Klasickej western v podání animovanejch zvířátek. Kdo by věřil, že z toho může bejt 100%?

Kamarád taky rád (2011)

Všechno co se nepovedlo ve filmu Hlavně nezávazně dokázali tvůrci podchytit a napravit. Mile Kunis role nádherně sedla je zatraceně sexy. Upřímně i můj ne-oblíbenec Džastin byl celkem v poho. Nejvíc by se mi líbilo spojit dva skoro stejné filmy Hlavně nezávazně a Kamarád taky rád do jednoho co se týče hereckého obsazení - Mila Kunis a Ashton Kutcher by spolu ladili luxusně. I když od první minuty, nebo v podstatě od prvního traileru či názvu filmu bylo jasné o co půjde a podobných filmů je několik ročně, tak jsme byl docela překvapenej jaká to byla občas prdel - viz. homokláda Woody.

Třinácté patro (1999)

Od začátku bylo skoro jasné o co půjde. Po pravdě jsem trochu zklamaný, že se nepodařilo tomu dát pořádnou šťávu. Půlce filmu chyběl úplně spád, ale konec to trošku zpravil napravil. Škoda. Možná změnit herecké obsazení a větší rozpočet a mohl to být super biják.

Big Lebowski (1998)

Znáte hovno Lebowski! Vy jste jen hovno Lebowski! Nelíbí se mi tohle jméno. Nelíbí se mi Váš ksicht a nelíbí se mi Vaše chování Lebowski. :D Skvělej pohodičkovej film u kterého si krásně odpočinu, dokonce tak, že jsem ho sledoval asi na pětkrát, protože jsem u něj vždycky krásně usnul. Někdy bych to viděl jako znak toho, že má film nezáživnej spád a příběh, ale tady si přijdu jak po sklence Medvěda, kterýho namíchal Mr. Threehorn. Pro mně za labůžo pět hvězd.