Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Nepamatuji se, kdy naposledy jsem se u filmu z české produkce, tak bavil. Nelituju peněz za lístek i přesto, že mi z mého oblíbence Luňáka (Ondřej Vetchý) udělali idiota a Okresnímu přeboru přece jen sluší seriálová forma. Celkový obsazení v čele se skvělým Krobototem mně náramně bavilo a tedy mohu jen doporučit. 80%

Ranař (2011)

Pomalej rozjezd, ale to co přijde je zážitek. Nejde jinak než dát pět hvězd za těch pár silnejch scén plnejch krve, potu, ledu, humoru a skvělý hudby. Takhle bych si nějak dokázal představit Foresta Gumpa, kdyby začal bruslit. Pro mně neskutečný překvapení. 100%

Mistrovský plán (2011)

Takové to co nikoho neurazí, ale ani nenadchne. Film stojí za skouknutí jenom v případě, že nenajdete nic lepšího. Takže pro nedělní opičkovské odpoledne uplně ideální.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Naprostá špička. I přesto, že jsem věděl, jak vysoké hodnocení má seriál, tak jsem byl velmi příjemně překvapen. Hodnotím po 7. dílů, tak doufám, že vzrůstající napětí a kvalita díl od dílu bude pokračovat. O druhé sérii, ani nemluvě.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Jo to byly časy, kdy jsem se těšil ke strejdovi na VHSku s tímhle titulem :D. Zlatá éra video kazet a končící studená válka na plátně.

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

Carmen, by měla jít už do bikinového důchodu a hrát maximálně sexy matky, zbytek herectva v čele s Brooke Hogan by se měl vzdát hraní úplně. Vypadá to spíš jako studentský film se SLABÝM scénářem, který nemá hlavu ani patu. Pár věcí co mně zaujali: žralok má dvě hlavy, ostrov se potápí, tsunami, loď se porouchá, kapitánka skočí do vody bez ploutví, ale je sežrána i s nima, vedoucí teenager se "smrtelně odře", nechá studenty na ostrově, pak se zázračně uzdraví, i když všichni ví, že ve vodě je žralok neustále do ní padají, nebo se snaží někam doplavat a myslí si že právě oni budou mít štěstí...... :D Díky filmům jako tenhle si dokážu vážit o mnoho víc kokotin co aspoň za něco stojí a můžu mít vzor pro hodnocení odpad! Ale co se týče déčkového žánru co běží v tv někdy nejdřív ve tři ráno behem pracovního týdne - docela prdel!

2012 (2009)

Musím říct, že po každém dalším zkouknutí se mi 2012 líbí víc a víc. Dokonce koketuju s tím, že bych změnil hodnocení na pět hvězd, ale s tím si raději počkám na den po 21.12.2012 :D

menZONE (2012) (pořad)

Takový dva volové bavící se o píčovinách tu chyběli :D :D . ,,Chtěl bych, abys mi ho vykou.... a já si při tom mohl citovat Fráňu Šrámka" :D :D Dobře Vy!

Rumový deník (2011)

Na takovéto domácí oddychování po práci je to ten pravej film.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

První série za pět hvězd, ale druhá pro mně jen za tři. Věčná škoda, že deset dílů z druhé série tvůrci tápali, ale naštěstí závěrečný díl to trochu zachránil.... :-/