Noční můra v Elm Street (2010)

Prekonal som svoju nenávisť k titulkom (aj keď niektoré filmy sú lepšie v pôvodnom znení) a išiel som na tento film do kina: Tento "remake" pôvodnej verzie z roku 1984 , ma prosto nadchol. Dodal filmu istý nový kabát. Až nato že Freddy z pôvodnej verzie vyzeral lepšie. Ale aj na priek tomu sa mi tento film veľmi páčil. Samuel Bayer nechal niektoré pôvodné scény a niektoré pridal- To sa mi na tom páčilo. A sountrack Everly Brothers- All I Have To Do Is Dream sa proste k tomuto hodí =)

Souboj Titánů (2010)

Tento "remake" pôvodného filmu z roku 1981 je naozaj skvelý. Remaky som vždy mal rád. Tento film ma vôbec neprekvapil. Od začiatku som vedel, že toto bude skvelý film, a ani na chvíľku som sa pri pozeraní nenudil.A ako správny fanúšik starých gréckych povestí a báji ma tento príbeh (aj keď som ho už veľa krát počul a videl) znovu nadchol.Všetky mytologické príšery boli taktiež skvelo spracované. Neviem, čo sa vám všetkým na tom nepáči. Každý tu hovoríte "na pôvodnú verziu to nemá" atď. Áno, pôvodná verzia je lepšia, ale čo takto tomuto staršiemu, ale skvelému filmy pridať nový kabát v podobe nových efektov, nových hercov atď. Ja som vôbec nie som sklamaný, ba naopak.

Smrt čeká všude (2008)

Jeden z mojich obľúbených filmových žanrov.Smrt čeká všude, film o vojakoch , a jednom dobrom pirotechnikovy . Tento film nieje ako ostatné vojenské filmy z tohoto prostredia vojny v Iránu/Iráku . A práve to sa mi na ňom páči. Všetko je tam reálne. A aj keď v podstate nemá dejovú kostru , sa mi páči.