Casanova (2005)

Romantické komédie síce nepatria do mojich obľúbených žánrov, ale film Casanova som si nemohol nechať uniknúť. Príbeh sa odohráva v krásnych Benátkach. Casanova neopustil Benátky, aj keby sa má ísť oženiť. Skvelý príbeh o legendárnom zvodcovi menom Casanova. Od začiatku až do samotného konca filmu som sa smial. Film je nabitý skvelými hláškami: „ Budeme se ženit. Blahopřeji. A s kým? Ještě nevíme.“, "Však jsem tvá jediná?" - "Samozřejmě. Jako všechny. ", -"Dílo ďáblovo". "Myslim si že horký vzduch je lehčí než ...Dílo ďablovo". Neviem čo napísať, tak to uzavriem. Casanova je určíte skvelý film, a každý kto má rád romantické komédie by si ho nemal nechať uniknúť. Odo mňa má zaslúžených 5 hviezdičiek :-)

Chlupatá odplata (2010) odpad!

Musím sa priznať že od Furry Vengeance som čakal viac. Film má rozporuplné hodnotenie. Niekomu sa film páči a niekomu naopak nie. Ja sa musím pridať na stranu tích, ktorým sa film moc nepáčil. Podľa traileru mi pripadal film ako dobrá komédia, ale opak je pravdou. Až na možno 2-3 scény, na ktorých som sa naozaj schuti zasmial, film nedopadol podľa môjho očakávania. Pri ostatných scénach som sa iba pousmial. Animácie na zvieratách boli úplne pokazené. Pripadalo mi to, ako keby to grafici robili na poslednú chvíľu. Celý film spríjemňoval jedine môj obľúbený herec Brendan Fraser. Príbeh síce bol dobrý, ale celé sa mi to zdá byť také nedotiahnuté. Furry Vengeance je predovšetkým určený pre mladších divákov, no my starší sa iba nad filmom usmejeme, a nič viac.

Divočáci (2007)

Už podla traileru mi pripadali Wild Hogs ako skvelá komédia. A mal som pravdu. Už od samého začiatku som sa z chuti smial.Skvelá komédia v podaní ešte lepších hercov (Travolta, Allen, Lawrence). Príbeh 4 najlepších kamarátov, ktorý si chcú užiť slobodu, a tak sa vydávajú na "cestu do neznáma". Ešte doteraz sa smejem z niektorých scén. Toto bola naozaj skvelá jazda! /70 %/

Ospalá díra (1999)

Milujem legendy a povesti. A práve to ma priviedlo k tomuto filmu.Príbeh o Sleepy Hollow som počul najmenej 5 krát, ale film som nikdy nevidel. Už od samého začiatku ma tento film dostal. Skvelá tmává atmosféra ktorá tomuto filmu nádherne sedí. Príde mi to skoro ako rozprávka pre dospelých z nádychom hororu. Legenda o bezhlavom jazdcovi, ktorý vychádza zo svojho hrobu, aby našiel svoju hlavu.Kto sa mu postavý do cesty, tomu odsekne hlavu. K tomu ešte skvelý herec Johnny Depp, ktorému dokonale sedí rola novodobého vyšetkovatela vrážd. Sleepy Hollow je určite skvelý film, a každému priaznivcovy tohto žánru ho odporúčam. /90 %/

Kdopak by se Shreka bál (2010) (TV film)

Po filme Shrekovy Vánoce tu je ďalší krátkometrážny film z názvom Scared Shrekless. Na svoju dĺžku, ma dobre pobavil, no na druhú stranu mohol byť dlhší. Trochu domotaný príbeh, ktorý rozprával oslík a kocúr, ale to ma práve najviac pobavilo. Od tohto animáku som moc nečakal a preto ma aj milo prekvapil. 70 %

Saw 3D (2010)

"Make your choise" Siedmi a posledný diel "skladačkového vraha" dopadol skvele.Keď som sa dopočul,že bude SAW VII a ešte k tomu v 3D, bol som radosťou bez seba.Pasce v tomto pokračovaní už také skvelé neboli,ale to až také podstatné nieje.Podstatné bolo že film mal skvelý príbeh ktorý opäť prezrádzal udalosti ,ktoré v predošlých dieloch chýbali. Určite nie som sám , komu príde táto séria najlepšia, pretože sa zapísala do Guinnessovej knihe rekordov ako najúspešnejšia séria hororových filmov všetkých čias.3D efekty boli taktiež vynikajúce.Mal som pocit , akoby som stal jednou z obetí JigSawa.Taktiež nesmel chýbať prepracovaný koniec na ktorý sme boli zvyknutý z predošlých dielom,a ktorý ma opäť prekvapil a zarazil do sedačky,a celý príbeh obrátil naruby Tí ,ktorý nevideli predošlých 6 dielov,ani Vám neodporúčam ísť na posledný diel.Ale tí čo ich videli , im to naopak odporúčam. Saw 3D je určite skvelé zakončenie série,a ja som z kina odchádzal z nadšením na tvári,a len tak na tento kino-zážitok nezabudnem. Game Over ! / videl v kine 3D verziu /

Mezi námi zvířaty (2006)

Barnyard je skôr animák určený pre najmenších.Film má jednoduchý dej , pri ktorom som sa nudil,a pri koncu filmu som aj skoro zaspal.Animácia sa dá celkom zniesť , ale tiež to nieje žiadna sláva.Po humornej stránke to tiež nieje bohvie čo.Zasmial som sa jedine vtedy , keď zvieratá mali v stodole párty (Kura,ktoré hádže šípky na plagát KFC) Nato že Barnyard má nemalý rozpočet ( 51 miliónov $ ) mohlo to dopadnúť omnoho lepšie. Jeden krát sa dá ešte na to pozerať,ale druhý krát by som to už asi nezniesol.

WWE Bragging Rights (2010) (pořad)

Upozrnenie ! Môj komentár prezrádza výsledky z tejto show ! Máme tu ďalšiu PPV show s názvom Bragging Rights 2010. Hneď na začiatku bolo skvelé intro ktoré hovorilo o storyline Undertaker vs Kane. Aréna v minneapolis , bola rozdelená na dve farby : modrú a červenú ( SD! a RAW ) Hneď prvý zápas Champion vs Champion bol zaujímavý a mne osobne sa páčil. Skvelý zápas bol aj SmackDown vs RAW. Tušil som že vyhrá SD! a aj sa tak stalo.Rey a Edge to dokázali.(ani som nečakal,že Rey sa ešte vráti po tom čo mu urobil Alberto). Match Buried Alive= WH Championship: tento zápas už až taký dobrý nebol.Až keď na scénu neprišli Nexus na čele z Barrettom.Undertaker bol "Buried Alive".To isté sa dá povedať aj o WWE championship.Opäť prišli (ne)očakávane prišli Nexus aby pomohli Berrettovy. Od Bragging Rights 2010 som čakal niečo viac.Preto mu dávam slušné 4 hviezdičky.

Planeta 51 (2009)

Animované filmy patria do mojich obľúbených filmovým žánrom.Keď zistím že bude nový "animák" tak sa vždy naň teším. A na Planet 51 som sa obzvlášť tešil.Viem že má rozporuplné hodnotenie jedny ho kritizujú , druhý naopak vychvalujú ,no mne sa tento animák páčil.Dobrá animovaná grafika plná pestrofarebných farieb. Páčili sa mi najmä rôzne narážky ( Alien,Star Wars,Terminátor ...) Má skvelý príbeh pri ktorom som sa slušne pobavil. Planet 51 síce nieje taká dobrá ako niektoré Disney animáky,a určite to nieje nič také z čoho by ste spadli na zadok,proste dobrá animovaná rozprávka na 1 a pól hodiny(ktoré ubehli rýchlo). Slušné 4 hviezdičky

Largo Winch (2008)

Od tohto filmu som moc nečakal,a preto som nebol ani prekvapený.Francúzi vedia točiť dobré filmy,ale Largo Winch už taký vydarený nebol. Príbeh o chlapcovi , ktorého adoptuje miliardár preto,aby mu po smrti mohol zanechať dedičstvo.Už podla tržieb vidíme že film nebol moc úspešný ( Rozpočet $30,7milióna = Tržby Celosvetovo $16,923,028 ) Príbeh bol síce zaujímavý , obsahoval aj súboje,ale miestami som sa nudil. Largo Winch = 55 %