Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Tretie pokračovanie ... V tej prvej časti som sa dosť bavil.Ale keď prišla Pán Prsteňov časť ,tak to už nudilo (Pána prsteňov mám hrozne rád ) preto 1 * dole ... Ale aj napriek tomu sa na tento film oplatí pozrieť

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Skvelé pokračovanie . Uznávam že tento tento film bol o niečo málo horší ako predchádzajúci , bolo v ňom menej vtipov, ale keď už sa tam nejaký objavil, stál za to. Dej už nebol taký zamotaný The Beast with a Billion Backs určite nesklamalo moje očakávania :)

Indian (2008) (pořad)

Ďalší skvelý televízni program, venovaný svetu hrám. Indian je vlastne taká (ne)profesionálska verzia Gamepage. Okrem skvelý moderátorov (vďaka ktorým je to vždy zábava) je tento program vysielaný v live, čo je vždy veľké + A ešte jeden rozdiel oproti Gmamepage, Indian má dlhšiu vysielaciu dobu. Proste skvelý Tv program, ktorý poteší nejedného herného fanúšika :-)

Largo Winch (2008)

Od tohto filmu som moc nečakal,a preto som nebol ani prekvapený.Francúzi vedia točiť dobré filmy,ale Largo Winch už taký vydarený nebol. Príbeh o chlapcovi , ktorého adoptuje miliardár preto,aby mu po smrti mohol zanechať dedičstvo.Už podla tržieb vidíme že film nebol moc úspešný ( Rozpočet $30,7milióna = Tržby Celosvetovo $16,923,028 ) Príbeh bol síce zaujímavý , obsahoval aj súboje,ale miestami som sa nudil. Largo Winch = 55 %

Milionář z chatrče (2008)

Priznám sa , že spočiatku som mal k tomuto filmu odpor.Dlho som odkladal pozretie .Ale nakoniec som všetky nesympatie odložil , a vrhol som sa na pozerania- A dobre som urobil.Milionář z chatrče má skvelý príbeh o chlapcovi,pochádzajúcom z chudobného prostredia Indie,ktorý sa ale dostal do veľmi populárnej sútaže : "chcete byť milionárom ? " .To mi pripomenulo časy , keď ešte u nás "bežala" táto televízna show (a mňa táto show , aj napriek malému veku ktorý som mal v tedy, strašne bavila ) Jamal už správne odpovedal na desiatu otázku a na konte má 10 miliónov rupií.A však dostane sa k nemu polícia , a tá ho podozrieva z podvodu. A tak Jamal vysvetľuje ako vedel na otázky odpovedať.Počas tohoto výsluchu zároveň spomína na svoj život. ktorý oplýva nemilosrdnými spomienkami. Skvelý film ukazujúci na krásy ale hlavne nedostatky Indie. Neviem čo mám ešte o tomto filme napísať,všetko už tu bolo povedané :-) 90 %

Rallye smrti (2008)

Keď som prvý krát počul o filme Death Race, myslel som si, že to bude nejaký úbohý film o autách. Na šťastie som sa mýlil. Je to síce film o autách, ale rozhodne nie úbohý. Film z doby, keď ekonomika USA v roku 2012 padá, väznice sú preplnené, a vnikajú súkromné nápravno-výchovné ústavy, a v jednom sa odohráva rallye smrti. "Sú to novodobý gladiátory". Skvelý film, v ktorom sú krásne ženy, skvelé autá a samozrejme poriadna dávka akcie. K tomu ešte môj oblúbený herec Jason Statham. Death Race je určite film, ktorý stojí za pozretie, a zaslúži si odo mňa všetkých 5 hviezdičiek...

Saw 5 (2008)

Tento diel bol dobre natočený,boly tam litre krvy,kamerové filtry,surovosť... Hneď prvá scéna bola dobrá,aj keď na začiatok trochu brutálna ale mne to neprekážalo. Saw 5 odhaľuje ďalšie spojitosti z minulosti.Rozhodne tento diel bol lepší než predchádzajúci. Koniec bol ako vždy nečakaný. Určite si nenechám utiecť ďalšiu čas tejto kvalitnej hororovej série.

Sex ve městě (2008)

I will love you forever, Ever Thine, Ever Mine, Ever Ours.Nečakal som že sa budem baviť,no bavil som sa :-) Romantické komédie moc v láske nemám.Film je o ženách,so ženskými problémami , pre ženy.Ale aj napriek tomu že som nevidel seriál sa mi film páčil. Boli tam vtipné hlášky a scény na ktorých som sa zasmial . Film je nabitý emóciami a hlavne láskou. Síce som sa na filme Sex v Meste dobe pobavil,moc ma neláka vidieť ho znovu, možno časom zmením názor. Na konci filmu sa mi najviac páčila veta : Je jedna značka ktorá nikdy nevyjde z módy : Láska... Dávam 75 % .

Smrt čeká všude (2008)

Jeden z mojich obľúbených filmových žanrov.Smrt čeká všude, film o vojakoch , a jednom dobrom pirotechnikovy . Tento film nieje ako ostatné vojenské filmy z tohoto prostredia vojny v Iránu/Iráku . A práve to sa mi na ňom páči. Všetko je tam reálne. A aj keď v podstate nemá dejovú kostru , sa mi páči.

Temný rytíř (2008)

Aj keď nepatrím k fanúšikom Batmana ,tak som si tento film musel pozrieť už len kvôli jeho hodnoteniu.Aj keď tento film má 146 minút, ani na minútu som sa nenudil,dokonca si myslím že to bolo málo na taký skvelí film ako je práve The Dark Knight :-) Dobré dialógy , akčné scény (ktorých nebolo málo ) emócie,cit ... To všetko bolo v tomto úžasnom filme na správnom mieste . K tomu ešte zloduch menom Joker ktorý má divný zmyslel pre humor . Určite si The Dark Knight zaslúži 5 hviezdičiek a moje odporúčanie.