Ajka13

Twitter: Annise13

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 1.5.2019  22:35

Nebylo to zlé, ale podruhé bych to už asi vidět nemusela. Pěkný happy end, spousta zbytečného protahování, obzvlášť na tom konci. Chvílemi jsem se trochu nudila.

• 4.7.2019  22:25

Je to sranda ale ta potitulkova scena je teda pekny cliffhanger!!

• 6.2.2019  23:47

Milý film, ktery nevyzaduje nijake vetsi intelektualni výkony, konec filmu je jasny po par minutách. Ale i presto se clovek zasmeje a to docela dost, a odchazi z kina spokojeny.

• 6.6.2018  21:25
    Deadpool 2 (2018)

Takhle jsem se hodne dlouho nezasmala!! Skvělé!

• 3.8.2017  22:57

Tak preefektovanej film jsem dlouho nevidela. Hudba neskutecne rusiva, temer od samotneho zacatku jsem si prala, aby bylo ticho. Co se tyce pribehu, ani zdaleka nenaplnil me ocekavani. Miluji serial Merlin a tento pribeh ani zdaleka nepredci kouzlo serialu. Co se tyce stylu, chapu, ze to asi neni pro kazdeho.. no pro me urcite ne. Nezvykla jsem si az do konce. Cerna obrazovka na zaver pro me byla spasenim. Vyzvdihla bych mozna jej hlavni dva predstavitele - Jude Law to zahral skvele, od zacatku jsem mela chut ho zabit :-) Nevim co vic dodat, fantasy je muj oblibeny zanr, ale na tohle uz se asi nepodivam...

• 18.3.2017  23:51

Tak do pulky filmu jsem mela spise rozporuplne pocity, ale odchazela jsem z kina s usmevem od ucha k uchu. Vec, ktera filmu dle meho nejvice skodi, je ten zpev. Narozdil od Popelky nebo treba klasickych animaku typu Na vlasku apod. tu zpev neprirozene zasahuje do deje a pusobi neprihodne. V urcitych chvilich jsem si prala, uz aby ten zpev skoncil. Hlavne v prvnich minutach. Jak ale na zpevu trochu ubrali, stala se z toho opravdu nadherna zalezitost a uz se moc tesim, az se na to budu moct podivat znovu. A mimochodem, ty saty jsou bozi!

• 11.3.2017  14:34

Znovu bych to určitě vidět nechtěla. Ale jinak to opravdu stojí za to.

• 30.6.2017  22:35

Pokud by to timto dilem skoncilo, bylo by to skvele!

• 20.2.2016  23:12
    Deadpool (2016)

Taková ptákoviny... Jednou to stačilo.

• 7.11.2016  09:06

Nebýt Benova nekonečného charisma a vtipu, zdaleka by film nebyl tak dobrý. Příběh žádný zázrak a efektů spíš na škodu. Někdy více je opravdu méně - zde platí dvojnásob!

• 2.1.2017  18:12

Jak dobrý může být film, když u něj v půlce usnu? Akce, akce, zase akce, akce, akce, jen akce... Takže nuda. Asi tomu chyběl charismatický Cumberbatch.

• 27.10.2019  17:55

Úplně nevím jak hodnotit film z žánru, který nemám ráda, ale to, že jsem se místy dost bála (dobrá hudba, lekačky apod.) je pro horor asi dostačující. Obecně když už musím horor, tak spíš duchařinu než krvák a tento je takový typický příklad z první kategorie. Příběh není nijak závratný, ale husí kůži jsem měla několikrát, takže za mě v pořádku.

• 16.7.2017  11:37

Ta posledni pul hodina uz tam byt nemusela...

• 20.1.2016  16:44
    Ladíme 2 (2015)

Tak nemůžete od tohohle kousku čekat nějaké umělecké zázraky, ale jako oddechová zábava na večer je to super :) Slyšela jsem pár negativních komentářů na druhý díl, takže jsem do toho šla s rozpoluplnými pocity, ale opravdu mě to bavilo. Nejvíc ta hudební vystoupení, ten příběh okolo je chvílemi opravdu stupidní, ale je to sranda. Závěrečný koncert opravdu super. Jediné co, film byl na můj vkus trochu dlouhý (v tomhle žánru). Společné "sbližování" mi přišlo zbytečné a trochu pomalé.

• 5.3.2016  17:25
    Malý princ (2015)

Kouzelné, asi stejně, jako kniha. Hvězda dolů je za pomalejší druhou polovinu, kdy jsem chvílemi měla obtíže udržet u filmu pozornost. Ale jinak krása, i slzička ukápla :)

• 16.5.2015  01:01

Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více..

• 11.11.2014  22:48
    Divergence (2014)

Na tenhle film jsem se hodně těšila, protože knižní předloha mě docela nadchla... Tedy, ta podobnost s Hunger Games přímo bije do očí, ale přesto jsem byla zvědavá. Výsledek.... Nebyl moc překvapivý, ale rozhodně bych ho neodsuzovala. Hlavní hrdinka je stejně jako Jennifer Lawrence velice sympatická a pro diváka "dobře stravitelná", což je vždy obří plus. Příběh sám o sobě nijak moc od knižní předlohy neokradli, ale výsledný dojem prostě není tak silný jako tomu bylo u Hunger Games. Nejspíš je to tím, že Hunger Games bylo přeci jen něco nového...

• 16.7.2017  11:38

Stejne jako puvodni knihy, i filmy jdou postupne s kvalitou dolu...

• 1.12.2014  15:16

Film jsem viděla nadvakrát, což hodně ovlivnilo můj dojem z filmu. Možná, že kdybych si ho nepustila o půlnoci v posteli, ale šla na něj do kina jako na jedničku, neusnula bych a nemusela si to o měsíc později dokoukat. Tím pádem mám z filmu takový nijaký dojem. Závěr byl docela slušný, nějaká ta akce taky, ale příběh už není takový. Jak už tu několikrát jistě padlo, jednička je a vždycky bude jenom jedna jako je to u spousty filmů, bohužel. Ale i tak se jedná o hodně slušnou dvojku :)

• 22.12.2014  20:02
    Sex Tape (2014)

Člověk se nasměje, ale místy si říká, pro jaké publikum že je ten film dělanej? Chvílemi jsem měla pocit, že mi IQ spadlo hodně nízko.

• 11.1.2015  14:06
    Tři bratři (2014)

Neskutečné zklamání. Hudba nic moc, postavy a herci nic moc, příběh skoro nijaký... Nejvíc se mi líbila poslední pohádka, za kterou jsem dala ty 2 hvězdy, protože ty ostatní byly úplně k ničemu. Možná kdyby se zaměřili jen na jednu pohádku a ne na tři, kde do žádné se nemohli pořádně ponořit, za něco by to možná stálo. Takhle si člověk neužil ani jednu pohádku, protože než se rozkoukal, byl konec. Poznámka k červené karkulce: Dobře, trochu pedofilní to bylo, ale tak... Piškula tu taky vypadá, jako by mu bylo deset...

• 26.2.2017  10:49

Na to, jak byly první díly docela povedené, je tohle naprostá slátanina, která nedává smysl, ať nad tím přemýšlíte sebevíc. Člověk si k tomu musí vymyslet nějaký mezipříběh, kterým by si v hlavě srovnal všechny ty nesrovnalosti. To ale na filmech nesnáším. Takže pro mě ne-e.

• 3.9.2015  10:46

Čekala jsem krásný dojemný příběh, napínavý, fantasy... Ale dojem ve mně žádný nezůstal, za pár dnů nejspíš zapomenu, o čem to vlastně bylo.

• 11.11.2014  22:51

Tak na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Po dlouhé době pohádka, která není animovaná a je koukatelná. A nejen to, já jsem si film velice užila. Angelina si roli evidentně užila a není divu. Nevím, co bych k tomu víc řekla, mám z toho opravdu příjemný pocit... Jen snad představitelka Růženky mě moc nenadchla, ale to se dá vydržet :D

• 11.1.2019  23:21
    Zmizelá (2014)

To je pořádný psycho!

• 21.4.2014  01:54
    47 róninů (2013)

3 hvězdy za ten konec...

• 5.12.2013  22:15

Tennant - super! Matt - dokonalost jako vždy. Hurt - milé překvapení. Ale celkový dojem? Co se týče speciálů, tak průměr až pod průměr. Myslím, že v příběhu nepřekonají tajemství okolo River a Pondů. Navíc Clara mi opět přišla trochu zbytečná. Ale možná jsem nějakým podivným způsobem zaujatá. Škoda, že se nevrátila Donna.

• 31.5.2013  18:49
    Hostitel (2013)

Teď jsem vážně netušila, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec jsem šla dolů. Těšila jsem se na něco víc, celkově to bylo takový nijaký, závěr vlastně žádnej, hlavní představitelku bych kopla. Vážně mohli vybrat sympatičtější a hezčí hlavní hrdinku - nic proti. Nevím, žádnej velkej dojem z toho nemám.

• 7.12.2013  21:49

Tak nevím, jestli je to vůbec možný (evidentně ano), ale tohle se mi líbilo ještě víc než první díl! A dokonce o dost víc než kniha. Teď už se nemůžu dočkat závěrečných dvou filmů. Dobrá práce.

• 4.2.2016  13:09
    Jack a obři (2013)

Parádní! A ten konec.... no, na jednu stranu trochu mimo, ale tak proč ne? Nečekala jsem, že to bude takhle dobrý. O to víc mě zdejší hodnocení docela překvapuje. Hlavní představitel je trochu zvláštní, ale Ewan McGregor byl naprosto dokonalý :) Určitě se na to mrknu znovu.

<< předchozí 1 2 3 4 5