Drsný časy (2005)

PROSTĚ NÁŘEZ! Ani chvíli jsem se nenudil. Christian Bale hraje pošahaného ex-mariňáka úplně skvěle. I z toho, jak si žehlí prádlo jde poznat, jaký je to magor. David Ayer je na takovéto filmy mistr. A to je tento film pouze předehrou k ještě lepšímu STREET KINGS.

Láska a sex (2000) odpad!

Romantické možná, komedie vůbec. Ani jeden z "vtipů" mne nerozesmál. Zápletka je... vlastně tam žádná zápletka není. Celý film se točí kolem toho, že Famke Janssen se snaží najít toho pravého. PROSTĚ ABSOLUTNĚ O NIČEM.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Nenáročný film se skvělým soundtrackem. Příběh je primitivní, ale hodnotím ho jako jednu z nejlepších komedií.

96 hodin (2008)

Od tohoto filmu jsem si moc nesliboval, čekal jsem že hlavní hrdina bude 2/3 filmu pouze brečet nad ztrátou dcery, ale mýlil jsem se. Liam Neeson do toho skočil přímo po hlavě. Od chvíle, kdy přiletěl do Paříže, je tu akce nonstop. Tento film v kinech chyběl.

Hitman (2007)

Dobré filmové zpracování PC hry, kde o akci a krev není nouze. Možná bije do očí podobnost s filmem "Agent bez minulosti". Jediné, co mi vadilo, byl místy pokulhávající scénář.

Constantine (2005)

Film se mi líbil, zajímavý námět, dobré efekty. Peter Stormare podal dobrý výkon. Přidávám do oblíbených a hodnotím za 5*

Centurion (2010)

Tomuhle fimu nemám co vytknout, skvělé a hlavně realistické souboje suprové nasnímání krajiny a docela pěkné divošky.Pro tento film není jiné hodnocení než 5*

Glimmer Man (1996)

Skvělý film, akčním pasážím nemám co vytknout a hlášky mě rozesmívají ještě teď. Společně se Zákonem Ulice nejlepší Seagalovka.

Velkej biják (2007) odpad!

Co tohleto má být ? Scéna ve stanu s Mistique byla tak trapná že se mi až chtělo brečet. Nemám jinou možnost než dát ODPAD!