Antikrist (2009)

Film ve kterém je vše, ale už ho nikdy nechcete vidět. Přesně takový jsem měl pocit po dokoukání antikrista. Skvělý zážitek na který budu ještě dlouho vzpomínat, ale znova už na to koukat nebudu. NIKDY.

Království lesních strážců (2013)

Vizuálně epický animák, který ale potěší i příběhem a vlastně skoro vším! Až na hlavního hrdinu mi tam nic nevadilo. Konečně se v animovaném filmu objevila pořádná dvojice, a to slimák a šnek. Jejich hlášky byli úžasné a Plochoxicht je prostě luxusní xD K tomu se přidal úžasnej třínohej pes Ozzy a vzinkl tu vážně povedený animák se vším všudy x) 85%

Tajemná řeka (2003)

Takovej ten pocit, když ti pětihvězdičkovej film pokurvý debilní dabing, kterej zabije většinu emocí a prostě to jde kvůli tomu celý do sraček. Musm to sehnat bez dabingu, ale takhle to je zatím za silný 4*, páč to je vážně úžasný krimi, který se s ničim nesere.Konec je úžasnej. 80%

Srbský film (2010)

Upřímně, čekal jsem víc. Kdyby to nezachránil ten famózní konec, tak dám asi jen 3*. Ono to bylo skvělý, když se tam něco dělo, ale bylo tam strašně moc nudnejch částí a hlavně 45 minutovej začátek bez ničeho byl prostě až moc o ničem. Nechápu proč to tak dlouho natahovali. Čekal jsem to brutálnější, nebylo tam zase tolik krve a brutalit. Teda až na to novorozeně, to byla mňamózní scénka, nebo udušení bylo dobrý. Já myslel jak to tu všichni odpadujou,že to bude něco vážně nechutnýho a příjde mi, že jsem viděl horší filmy než je tohle. Takový průměrný porno s příběhem a 6ti hvězdičkovým koncem! Ta poslední mrdačka a pak to zjištění, no to bylo prostě úžasný. Musím pochválit výkon malého herce xD

Love Is All You Need? (2011)

Úžasný film u kterého mrazí. Už jen ta možnost, že by se tohle někdy stalo je hnus. Bych tady asi nepřežil. Je to dohnané až do úplné nesnášenlivosti. Kdyby byl film podanej normální cestou, tak by to byl jen další film o šikaně, ale takhle se hodně lišší a vyčnívá. Úžasný herecký výkon Lexi, která to zahrála úžasně. Doufám že se co nejdřív objeví celovečerní film.

Řezníci (2003)

" Poslyšte, nevyhrožujte mi tou žirafou!" "Co to je? Malý Švéd z parku". Tolik hlášek jsem ve filmu už dlouho neviděl. Nevybíravá černá komedie s magorem Madsem v hlavní roli. Postava Svenda mu skvěle sedla a jeho obří čelo se lesklo na celou obrazovku. Celý film utekl dost rychle a konec je naprostlo luxusní. Když zjistí to co zjistí. Přesto, že Mads to hrál skvěle, nejoblíbenější postavou byl Eigil. Postiženej chlápek, kterej na všechny řval. Poslední scéna v moři nemá chybu. 85%

Rammstein: Völkerball (2006) (koncert)

Rammstein jsem nikdy nějak extra neposlouchal do té doby, než jsem se náhodně nedostal na jejich koncert, který byl asi po stránce Show to nejlepší co jsem kdy viděl. A tohle DVD to dokazuje taky. Né že bych nějak žral jejich songy, ale to co předvádí na pódiu je úžasné a nikdy se toho nenabažím. Dokonce jsem si tohle DVD koupil, abych mohl s nostalgií vzpomínat jaké to bylo na koncertu. Skvělé, ale pořád si nemyslím, že to je na plný počet.

Man (2012)

Jojo lidi jsou svině. Ten konec bych ta mít nemusel, ale na to, jak to bylo krátký, to řeklo víc než většina celovečerních filmů.