Špinavý trik (2013)

Já to prostě musím zmínit. Tenhle že má 10 nominací na Oscara? Vážně nechápu za co, protože jde jen o ukecanej film, u kterýho jsem napoprvý usnul, protože se tam dobrou hodinu nic neděje. Smutné na tom je, že nejlépe hrajou Jennifer Lawrence a Amy Adams. Christian Bale za nimi zaostává, ale pořád se na to dá koukat, ale příjde mi, jakoby Bradleymu ta postava vůbec nesedla a on jí prostě neuměl zahrát. Jestli dostane American Hustle Oscara, tak půjde o nejprůměrnější film, který ho kdy získal, protože tohle nemá na nominacích co dělat. Ještě bych chtěl říct to samé co EdaS, Vlk z Wall Street má 3 hodiny a uteče o hodně rychlejš než Špinavý trik, který je o hodinu kratší.. na tom už něco bude.

Švédská trojka (2013) (pořad)

Trapnej pokus o =3, Johnny Valda je nepříjemnej dement, kterej má IQ 3letýho dauna a dělá tam ze sebe ještě většího retarda než je, takže asi můžete předvídat, jak to dopadlo. Hrozně trapný pokusy o vtip, jediný plus jsou ty videa, které vybírá celkem dobré, jen pak skončí video a na scénu příjde sám retard a je to celý v píči. Vůbec by mi nevadilo, kdyby ho někde něco přejelo a Švédská trojka se zrušila, je to hnus.

The Den (2013)

ÚŽASNÝ! Jasný, není to nějakej průlom v hororech, ale svůj účel to splnilo, tohle bych pouštěl dětem ve školách! V těchto filmech je kámen úrazu výběr herců, ale tady byli herci vybraní skvěle, hlavně hlavní představitelka byla, jak už tu dost lidí řeklo sympatická a hezky se na ní dívalo. Největší plus filmu je ale gradace, která začíná nabírat tempo hned od začátku. Ani se nestihnete rozkoukat a už se řežou první hlavy. To mi připomíná, že některé záběry jsou vážně chuťovka, není jich moc, ale ty co tam jsou, jsou zpracovaný dost kvalitně. K tomu je film napínavej jako prase, do konce nevíte co se s hlavní představitelkou stane, prostě kvalitně odvedená práce, ten konec to zabil. Největší spokojenost. 85%

The Flying Man (2013)

Hezká animace, to je asi tak všechno, co si z tohohle kraťasu beru. Nevim co maj všichni na tom, že to je kontroverzní. Tak nějakej cápek zabíjí hajzly.. mega kontroverzní vážně... 55%

The Human Race (2013)

Co jsem to zase viděl? Takovej ten film, který má být horor, ale je to komedie s hromadou krve. Vybuchující hlavy byli hezký, ale mohli to občas trochu pozměnit. Když se hodinu a půl koukáte na lidi o kterých nevíte nic a je vám úplně jedno co se s nimi stane, tak vás to po chvíli přestane bavit. Natočený to je strašně a herci jsou taky na hovno a přesto to není odpadový film, některé hlášky jsou fakt vydařený a ke konci to začne být zajímavý, hlavně hádka hluchých nebo poskakování po trávě na konci filmu bylo podařené. Takže jedna hvězda za vtipné momenty (i když nebyli úmyslné) a druhá za tu hromadu krve, kterou vážně nešetřili. Jinak konec nepotěší, ale ani neurazí.50%

The Starving Games (2013)

Klasická parodie, u který se spíš stydíte za ty hovada, co tuhle sračku vymysleli, ale tady je jedna věc, kterou jiný parodie nemají,a to je Maiara Walsh, která je příšerně podobná Jennifer Lawrence. Dokonce bych řekl, že umí hrát a to se v parodiích moc nestává. Pár vtipnejch momentů nastalo, ale zbytek je jen trapná hovadina. Pořád je to lepší než Scary movie 5, ale to zase nebylo tak těžký, takže 40% odpovídá kvalitě filmu.

Thor: Temný svět (2013)

Film by se dal rozdělit na dvě části. Na tu, která se odehrává v Asgardu a na jiných planetách a na tu, která se odehrává na zemi. Asgartská část je temnější, bere se víc vážně a samozřejmě je tam hromada efektů aby to vypadalo draze. Funguje to skvěle a vypadá to krásně, ale stejně mě víc zaujala ta linka na zemi, která je braná spíše jako komedie, než vážný film. Konečně se do filmu vměstnala i část kvalitní komedie a některé vtipy a situace jsou vážně skvělý. Největší výbuch v kině nastal u Lokiho Kapitána Ameriky. Jak tohle někoho napadlo :D Příběh je skvěle vygradovanej a ubíhá svižně, takže se ani chvíli nenudíte, k tomu hromada úžasných postav a herců. Film se zvedá s každým objevením Lokiho na scéně, v jedničce mi sympatickej nepřišel a nechápal jsem jak z něj můžou bejt všichni tak udělaný, ale ve dvojce Loki prostě válí. Jeho komentování letu nebo vlastně každá věta, kterou řekne je boží. Myslel jsem že film budu hodnotit 4* protože se tam objeví pár Americkejch klišé, ale 4* jsem hodnotil jedničku, která byla o hodně horší, takže zvedám na 5* a to taky díky úžasnýmu koncovýmu zvratu, kterej nečekal snad nikdo. Já se skvěle bavil a jsem nadmíru spokojen. 90% Momo nemůže hejtit lidi v kině, tak vyhejtila alespoň mě v komentu, jsem poctěn :D Divný že tě nudil Thor, ale u nudný chujoviny jako je Pain and gain si se bavila :P

Tísňová linka (2013)

A já se tak těšil. Vážně jsem myslel, že půjde o kulervoucí thriller, s excelentním závěrem. Bohužel jsem dostal průměrnou podívanou na vystrašenou Halle Berry a na psycho Eklunda. Oba hrají své role skvěle, ale chtělo to prostě něco víc. Víc napětí a hlavně lepší soundtrack. Hudba je přehnaná a vždy to udělá takový hluk, že to spíš pobaví než aby to vystrašilo nebo prohloubilo napětí. No a pak přišel konec.. Z thrilleru se rázem stala komedie u které se všichni v kině smáli. To co předvedli je naprostý výsměch celému filmu. Ale právě kvůli tomu konci bych vám ten film doporučil. Protože víc zkurve*ej konec u filmu jsem už dlouho neviděl. Když už z Eklunda udělali Terminátora, tak to mohli nějak dokončit a né to ukončit tak dementně. Velké zklamání, slabší 3*

Top Gear: Africa Special, Part 2 (2013) (pořad)

NA POŽÁDÁNÍ HELLSTRUCK ZMĚNĚNO xD.... Tahle část byla víc "akční" než první část a celá byla taková vtipnější, takže si zaslouží větší hodnocení. Závěrečnej běh k pramenu Nilu byl úžasnej, ale nasral mě vítěz xD A jednoznačně nejlepší auto bylo Subaru! Ale celej speciál Afriky byl skvělej.