kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

1 2 3 4 5 7 13 18 24
    • 16.6.2014  07:07
    NON-STOP (2014)

Když jsem si pouštěl Non-stop, tak jsem si říkal, že půjde jen o další akční slátaninu s Neesonem, kterých se teď vyrojilo nějak hodně, ale mýlil jsem se. Jde o úžasný akční Thriller v letadle, kde můžete společně s Liamem hádat, jaká svině je ten "únosce" a vrah a proč dělá to, co dělá. Ze začátku naprosto dokonalá akce, fakt jsem netušil co příjde dál, jak dokáže únosce zabít ty lidi, ale bohužel to pak celý trochu zabíjí ten proslov na konci a otočení celé role Liama. Takže je to dokonalej thriller, kterýmu jsem chtěl dát 5*, ale posral ho konec, který se vůbec nepovedl, né že by vybrali špatně toho únosce, já jsem ho netušil až do konce, to bylo fakt skvělý, ale něco tomu chybí a jsou tam věci, který prostě ten film kazí, škoda.

• 27.7.2014  20:24

Jediný velký pozitivum je vážně Aaron Paul, který hraje skvěle svojí roli, ale zbytek je bohužel zase jen tupej příběh, žádný zvrat, prostě je to dělaný pro malý děti, aby to pochopil vážně každý. Nepochopil jsem práci s kamerou, která ukazuje úplně blbě záběry, celý mi to nějak nesedlo,pořád lepší než nový Rychle a zběsile. Mustang byl naprosto dokonalej, Aaron hrál dobře a závody byli taky fajn, jen škoda toho konce, kterej je jasnej fakt už na začátku filmu. Slabší 3*

• 26.3.2014  22:55
    Noe (2014)

Podle tohohle filmu byl Noe největší kokot! Né vážně, na můj vkus až moc plácání blbostí o náboženství, jasně měl jsem to tušit, i jsem s tím počítal, ale bylo tam toho stvořitele až moc. První polovina byla docela nudná, nic pořádnýho se tam nedělo, nechápu, proč jeden z nejlepších režisérů přejde z božích filmů na takovou Hollywoodovou průměrnost, plný efektů a známých herců, který naprosto nevyužívají své herecké schopnosti. Anthony Hopkins a jeho borůvka byla fakt špatná. Ale zase tak nízko to hodnotit nemůžu, protože nějaké scény byli boží a docela nekompromisní, což se mi dost líbilo, taky jsem si oblíbil Logana Normana, jako Hama, kterej jako jedinej myslel a na jeho místě bych udělal naprosto to stejný. No nebudem si nic nalhávat, tohle je jednoznačně Darrenův nejhorší film, snad se co nejdřív vrátí k jeho klasickým úžasným filmům, tohle mu moc nesedí... Nejdřív to byli 3*, ale doteď mě ten film hrozně sere, nechápu jak může bejt nějakej film s tolika hvězdami, kterej se mi tolik hnusil, to tu snad vážně ještě nebylo.

• 29.7.2014  22:17

Sorry ale musím... Lukrecie ty nejsi moc normální co? Co jsi jako čekala? Viděla si jedničku?! Čekala si, že tam bude Sněhurka a bude se tam honit se zvířátky?! Ano Purge 1 i 2 jsou o zabíjení lidí, je to HOROR/THRILLER/AKČNÍ přečti si to, to že je něco zadarmo neznamená, že tam musíš hned jít a pak tu kazit hodnocení, když takový filmy nesleduješ, tak na ně někoukej, fakt nevím co sis myslela... Díky...... Tak a teď k filmu. Škoda toho začátku filmu, sice tam musí bejt nějaký vysvětlení a něco aby jsme se vcítili do postav, ale trvalo to dlouho, hlavně linka s matkou,dcerou a dědou. Ale jak se setkají všechny páry a sympaťák Frank Grillo, kterej se pomalu ale jistě stává jedním z mích oblíbenců, tak se to pořádně rozjede a není čas se nudit. Konečně ví, co od Purge chtějí, né jako v jedničce, kde byla každá část filmu úplně něco jinýho. Dvojka se hodně liší, jde vlastně o úplně něco jinýho, co se vyprávění a celého příběhu týče a je to krok správným směrem. Jeden moment si budu pamatovat na pořád a to scénu "Miluji tě" :D Prostě dokonalost. Jen ten konec mě trochu zklamal, ale to je normálka u amerických filmů. Škoda, mohlo to být za 5* A jak píše Dzeyna, vždy po dokoukání Očisty mám chuť zabíjet lidi, myslím, že nás bude takových víc :D

• 27.2.2014  23:22
    Památkáři (2014)

Co to bylo za krávu na tý projekci?! Celou dobu jsem doufal, že jí někdo ustřelí hlavu, ten smích se nedal vydržet, ještě když ten film nebyl vůbec vtipnej.... Největší zklamání roku, takový obsazení a hovno z toho... Film má obrovský mezery ve scénáři, vtipy jsou strašně trapný a prvoplánoví, víc nepovedených vtipů jsem ve filmu snad ještě neviděl. Navíc jsem se už po 30 minutách koukal na mobil, jestli už nebude konec. Strašná nuda, nevyužitý herci a celý to bylo strašně laciný a nedotažený.... Sorry nemám extra vztah k umění, takže když tam vyndali ohořelej rám Picassa nebo co to bylo, tak jsem ani tu slzičku neuronil... No hnus, co vám budu povídat.

• 27.2.2014  00:21

Oukej, nevím co jste čekali, ale zrovna tuhle parodii bych odpady nezasypával. Joo není to nejvtipnější, ale zase je tu nejmíň trapných momentů, co se parodií týče. Párkrát jsem se zasmál a skoro vůbec jsem se nechtěl u tý parodie zabít, takže pro mě je to úspěch. Asi bych dal jen 2*, ale 29%? To si fakt nezaslouží, jsou o hodně horší parodie, jako například nové Scary movie, tohle je o několik stupňů nad ním, i když tu tvůrci úplně serou na děj a je tam hromada nelogičností, prostě parodie jak má být, jen není tak strašně trapná jako ty ostatní.

• 13.7.2014  21:10
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Úžasný seriál, kde se vystřídá mnoho známých fiktivních postav, bohužel většina nemá takový prostor, který by si zasloužili, nejvíc mě dostala scénka s Van Helsingem :D Jinak si myslím, že jde o hodně povedený seriál s naprosto božskou Evou Green, která si roli Vanessy užívá a její psycho pohledy a chování bylo někdy až nechutný, ale zahrála to dokonale, jednoznačně si ukradla seriál pro sebe... Škoda, že mě seriál nedokázal udržet u obrazovky celou dobu, poslední dva díly už byla většina věcí jasná a až tolik mě to nezajímalo, proto 4* a né 5*, pořád jde ale o úžasný seriál, který mě bavil a těším se na druhou sérii.

• 3.12.2014  03:02

Upřímně lituji ty, který si přečetli nejdementnější popisek filmu, který vlastně vše prozradí, tohle mohl napsat jen největší idiot a tady to schválil idiot ještě větší. Vážně, nečtěte si komentáře ani popisek, pokud chcete mít úžasný zážitek z filmu. Já naštěstí nečetl vůbec nic tady na csfd a udělal jsem dobře. Film je naprosto dokonale spojen, každé slovo, od začátku do konce souvisí se vším, skvělá hra s divákem. Sice na začátku musíte přežít nudné vyprávění, ale věřte, že všechno má svůj důvod, vážně VŠECHNO! K tomu se přidali dokonalé herecké výkony (začínám mít Ethana čím dál tím víc rád) a úžasný konce, který vše završí a máme tu konečně film, který si zaslouží po dlouhé době plný počet. Na Predestination se kouknu určitě znovu a né jednou, vážně stojí za to se na něj kouknout.

• 4.8.2014  16:20

Marlon je naprostej magor, ty jeho výrazy a křik je prostě dokonalej, škoda, že většina filmu je tak hrozně trapná. Příjde mi, že jednička byla lepší, pamatuju si víc scén, z dvojky si budu pamatovat jen scénu se psem, to je naprosto dokonalý, u toho jsem málem brečel smíchy a pak narážku na Scary Movie a ještě Annabelle, kze který udělali hroznou couru. Ale u ní se mi líbilo jen pár scének, pak už to bylo trapnější. Hodněkrát jsem si si úplně představoval ten originální film a pak přišel nějakej naprosto debilní vtip :D Jednička byla lepší, bylo tam víc vtipných momentů, takže bohužel jen za 2*, ale stejně chci další díl! Jo a Chezush chtěla dát 3*, fakt hnus jako! :D

• 14.4.2014  19:25

Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat.

• 12.8.2014  11:44
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Je vtipný koukat na to rozdílný hodnocení, ano je to béčkovej možná céčkovej film, ale jako komedie to slouží naprosto úžasně a přesně o tohle těm lidem v Asylumu jde, fakt jim nejde o to, aby na tom vydělali, vědí že točí sračku a prostě jí natočí tak, aby se lidi mohli zasmát, což se u mě teda povedlo. Scéna s motorovkou, ten zpomalenej záběr, já chcípal smíchy :D Je to hrozná sračka, ale je to sračka, která je vtipná a nenudíte se ani chvíli, uteče hrozně rychle a je to prostě boží. Hrozně moc nereálný, poslední scéna v tornádu je taky hrozně libová, mě se to fakt líbilo.

• 27.5.2014  19:17
    Sousedi (2014)

Já nevím čemu se ty lidi, co tomu dávaj malé hodnocení diví, proč sakra lezou na film, kde hraje Seth Rogen a pak tu brečí, že tam byli trapné scény? Ani jeden jeho film nebyl o tom, že se budete smát pořád, nebo tam bude nějakej sofistikovanej humor, prostě je to klasická Rogenova komedie, kde se dost zasmějete, ale na druhou stranu je tam pár trapných scén. V Neighbords jich taky pár bylo, možná víc než pár, ale pořád to převažují úžasný hlášky a hromada úžasných scén. Já se klasicky bavil, sice méně než v ostatních filmech, jsou to slabší 4*, ale pořád to je úžasná komedie. Zac Efron docela překvapil, dokáže si udělat prdel sám ze sebe, sice je to pořád žalud co moc hrát neumí, ale tohle musím ocenit, bavit umí. Sečteno a podtrženo, je to skvělá komedie u které se pobavíte a Seth Rogen kurva nikdy nezestárne!

• 15.1.2014  19:29
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Po prvních dílech jsem měl pocit, že by se to mohlo ještě posrat, ale nestalo se a já viděl vážně naprosto dokonalý seriál, úplně jiný zážitek než u jiných seriálů, je to něco dokonalýho, nepopsatelnýho. Jestli to ještě někdo neviděl, tak to hned napravte, neskutečně jsem si oblíbil obě postavy, postupem času jsem oba podezříval z vražd, prostě je to celé zamotané a musí se u toho myslet, koukat na maličkosti a několikrát si projíždět scény, protože tam se objevuje tolik symbolismu, jako v žádném jiném seriálu. Naprosto jsem si zamiloval Rusta, i když Matthewa fakt nemusím, tak tohle je jeho životní role a Rust je dokonalá postava, jeho teorie a hlášky jsou úžasné, miluju první sérii True Detective, nikdy jsem nic podobnýho neviděl, doufám, že druhá série bude stejně dokonalá jako ta první.

• 3.12.2014  15:58

To se nedá dokoukat! Zkoušel jsem to 4 krát, třikrát jsem usnul a po čtvrtý jsem byl odhodlanej to dokoukat, ale když jsem zjistil, že znovu usínám a jsem teprve v polovině filmu, tak jsem to vzdal, snad ještě horší než ostatní díly, což už je co říct. Jediný plus je asi obsazení, který je lepší než v předchozích dílech. Mark není tak hroznej jako Shia a Nicolu mám rád hlavně díky Bates Motel, moje oblíbená bloncka, kvůli ní jsem to chtěl dokoukat, bohužel, nepovedlo se. Nebudu hodnotit, ale věřím, že přes 2 hvězdy by se Transformeři nedostali ani kdyby mi za sledování platili, nechápu, jak může mít tenhle film pořád takový trždy, když jde v těch filmech o hovno, jen ta grafika je hezká, to je tak všechno, Michael Bay je fakt magor, kterej trollí celej svět a prochází mu to.

• 11.11.2014  22:31
    Vejška (2014)

Hrozný zklamání, na to jsem čekal přes půl roku? Na legendární pokračování Gymplu? Možná jsem od toho čekal moc, ale příjde mi to hrozně podprůměrný, už to není ani komedie, vůbec mě to nebavilo, nudilo mě to a nezasmál jsem se ani jednou, ani nevím proč dávám 2*, asi ze soucitu, nechápu jak se někomu může líbit Vejška víc než Gympl, tváří se to jako vyspělejší verze, ale přitom je to ještě větší píčovina, která neumí ani pobavit, škoda.

• 12.6.2014  11:31

Enšpígl to vystihl úplně přesně. Na předpremiéře všichni tleskáte, dokonce i během scény a pak to tu zkritizujete, fakt šašci tady. neříkám, že to bylo něco extra, ale svůj úkol to splnilo, já se bavil. Budu se opakovat, prostě platí to stejný jako u Sousedů Setha Rogena a dalších takových komedií. Tohle je dělaný pro prdel a je jasný, že tam pár trapných scén bude, ale na druhou stranu se to vyrovnává těmi skvělými hláškami a úžasnými charaktery. Narážky na filmy jsou dokonalý a několik scén si budu pamatovat ještě dlouho, například sfetovanýho MacFarlanena a celou scénu s Indiány. Škoda té romantiky, ale většinou na to navazoval hned nějaký vtip, plus na projekci kýchnutí slečny, které pobavilo taky všechny... Škoda jak to tu hodnotí všichni špatně, přitom se na projekci smáli jak dementi, hold takhle finguje CSFD, přetvářka, protože lidi jsou přeci moc inteligentní na to, aby se jim líbila takováhle "primitivní" komedie.

• 22.5.2014  13:23

Tak takhle by měl vypadat dokonalej komiksovej film! Úplně jsem si nové X-meny zamiloval a mrzelo mě, že skončili, klidně bych si další půlhodinku dal. 132 minut vypadá jako hodně, ale uteče to strašně rychle, hlavně díky tomu, že příběh je tak nabitý, že se nemáte šanci nudit. Herecké obsazení nemohlo bejt lepší, vybrali to nejlepší, co můžeme na filmových plátnech vidět. Michael Fassbender je úžasnej herec, ale nechápu, že je vyzdvihován nejvíce on, pro mě nejlepší výkon předvedl jasně James McAvoy, který dokáže zahrát opravdu všechno a po sviňákovi je tohle jeho nejpovedenější role. Další dokonalá věc je to prolínání dvou časů, v budoucnosti je dokonalá parta, která utíká před stroji, jejich souboje jsou úžasné, hlavně hra s portály mě bavila. A v minulosti jsou skvělý prostě všichni. Nenapadá mě nic, co by mě na filmu nebavilo, byla to dokonalá podívaná, jen škoda, že Quicksilver nedostal více prostoru, ale jeho scéna je to nejlepší, co jsem ve filmu viděl. Já prostě nemůžu jinak než za 5*, už se těším na další díl. Jo a počkejte si na potitulkovou scénu.

• 26.6.2014  17:03
    Zátah 2 (2014)

Pro mě je tohle hodnocení (89%) dost nadhodnocené, ano pořád to je brutální nářez a pořád je tam nádherná choreografie a úžasná kamera, ale těch 150 minut je kurevsky hodně a film si neudrží tu úžasnou atmosféru, není to tak, že by to šlo postupně do sraček, ale jsou tam části, které jsou příšerně nudné, není jich moc, ale jsou tam a u jedné z nich jsem usnul. Ano usnul jsem u Raid 2, tohle by se mi u jedničky nikdy nemohlo stát. Je to škoda, příběh je skvělý na to, že jde o film, na který kouká většina lidí jen kvůli soubojům, herci jsou taky fajn a ta choreografie bojů je vážně dokonalá. Miluju Raid z jednoho důvodu, a to je krev ve scénách, není jí moc (jak kdy) a působí to realisticky, nebojí se toho a to se cení. Některé scénky jsou zase chuťovky, jako v jedničce. Pořád to je velký nadprůměr, jen podle mě Raid 2 nedosahuje kvalit jedničky. 80%

• 11.11.2014  22:26
    Šofér (2014)

Skvělej výkon Patricka Wilsona, začínám ho mít čím dál tím víc. Hrozně se mi líbí jak umí hrát, jak přehrává a přitom to je tak reálný a k tomu si umí udělat sám ze sebe hroznou prdel, několikrát ve filmu zazní, že by byl strašnej herec, že je vlastně dobře, že jen řídí limuzíny, fakt mě to bavilo, příběh je takovej klasickej ulítlej, ubíhá to strašně rychle, nestihl jsem se začít nudit. Vypnout mozek a užít si skvělou divnou komedii s úžasným obsazením, to je nejlepší plán! Určitě na tenhle film kouknu ještě několikrát, tedy dokud nevyjde Home Sweet Hell, to vypadá ještě víc dokonale, tak uvidíme. 80%

• 1.9.2014  11:20
    Šéf (2014)

Pohodová letní komedie, která neoslní příběhem, který není nijak zvláštní, ale oslní hereckými výkony a dokonale vystihlou atmosférou. Úžasná komedie, u které se párkrát zasmějete hodně a potom se celý film pousmíváte, teda já to tak měl, film mě vtáhl do děje, herci byli strašně sympatičtí a přál jsem jim, aby se jim vyplnilo všechno, co chtějí, hlavně Chefovi, který musel vyřešit jak problémy se synem, tak jeho problémy práci. Ve filmu jde krásně vidět, že když práci milujete, tak to není nikdy o penězích, když vás někdo svazuje, nedává vám prostor a dostáváte za to prachy, tak jste stejně nešťastný, je lepší si dělat věci podle sebe, být volný v tom, co děláte. Je to víc, než pár šlupek navíc. Skvělý letní komedie, která je právem v červených číslech.

• 19.8.2014  22:35
    Želvy Ninja (2014)

Velký zklamání, sice jsem na to šel jen z nostalgie a kvůli tomu, že to bylo zadarmo, ale čekal jsem akční jízdu plnou vtipu, prostě jako byl seriál, bohužel jsem dostal Megan, která už není ani tak hezká a pořád neumí moc hrát a pár zmutovanejch obřích želv, který byli méně vtipný než jsem čekal, je to škoda, ale abych jen neremcal, tak to uteklo vážně rychle a moc jsem se nenudil, začáteční proslov je zajímaví a skvělý, ale pak to začalo nudit a já začal zívat, pak se konečně objevili želvy a začala alespoň na chvíli akční jízda, která mě hrozně bavila, jenže pak je tu konec a retardovanej proslov, málem jsem se z toho přeslazenýho konce poblil, plus všechno dopadlo přesně tak, jak jsem čekal, a celej konec je hrozně nepovedenej... Mám chuť dát jen 2* a asi to i udělám, protože tohle mě vážně zklamalo, čekal jsem o hodně víc, ještě že před kinem u Billy byl tancující bezďák, ten mě zabavil víc.

• 11.10.2013  17:15
    2 zbraně (2013)

Tuctová buddy krimi s úžasným Wahlbergem! U něj nikdy nevím co čekat. V Tedovi jsem si ho oblíbil, v Pain and Gain se mi zhnusil a tady zase perlil jednu hlášku za druhou. Takovejch stěrů v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Washington to je jiná věc. Nevěřil jsem mu ani slovo a spíš mě tam sral, než abych si ho oblíbil. Kdyby tam obsadili kohokoliv jinýho, tak bych šel s hodnocením výš, protože jen za toho Wahlberga by si to zasloužilo těch 80%, jenže tohle je docela velká chyba a k tomu tu je dlouhá stopáž, která spíše překáží a dalo by se to zkrátit na 90 min. Ke konci to dokonce nudilo, i když se tam pořád něco dělo. Kdyby jsem mohl dát půl hvězdu, tak těch 3 a půl hvězdy dal, ale takhle to hold na celou 4 nestačí.

• 27.12.2013  23:25
    47 róninů (2013)

Film který se tak strašně zaměřil na zevnějšek, až úplně zapomněl na to, o čem má vůbec být. Krátce se to dá nazvat Samurajským ukecaným filmem, který je až moc bizarní a má snad přístupnost 3+. Sorry ale v Samurajském filmu si představuju alespoň kapičku krve, nebo pořádný souboje, místo toho jsem dostal hromadu keců a pár hezkejch létajících šátků nebo co to bylo. Dost jsem 47 Róninům věřil, ale jsem zklamanej. Strašná nuda od začátku do konce, ani ten poslední epickej fajt byl o ničem. Další mínus je hromada debilních nesympatických postav. Vůbec mi na nich nezáleželo a spíš jsem doufal, aby je konečně někdo zabil. Mojí oblíbenkyní se stala čarodejnice, ta jediná měla charisma a strašně jsem si přál aby zabila Nea( nebo se tu jmenoval jinak?). Nudnej film s hezkým kabátem a neuspokojivým zakončením, tenhle film si zasloužil lepší režii a pořádné zpracování, chtěl bych vidět co na tomhle tak dlouho vylepšovali.

• 28.9.2013  13:21
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První díly byli ještě koukatelný hlavně díky akci a zajímavým příběhům, ale jsem u 6. dílu a prostě mě to nebaví. Hromada blbejch herců, který fakt neuměj hrát a došla i ta pořádná akce. 90% příběhu se nudíte, pak tam někdo pronese nějakej džouk a vystřídá se tam pár superhyper debilních nereálných věcí, ze kterých jsou všichni udělaný. Nevím jestli tomu dám ještě šanci, protože zatím je to vážně jedno velký zklamání.

• 10.12.2013  20:15
    Aningaaq (2013)

Slabší 3* a to jen kvůli Gravity, který je kvůli tomuhle doplňku zase jasnější. Úplně se mi zobrazila scéna z gravitace. Skvělé připomenutí, ale jako krátkometrážní samostatný film by to bylo o ničem.

• 20.9.2013  17:45

Vypnout mozek a pořádně se bavit, nic jinýho u tohohle filmu dělat nejde. Naprostý píčovina, která ale dokáže pobavit a to byl její účel. Parta mejch nejoblíbenějších komediálních herců se dali dohromady a přežívají apokalypsu tak nějak po svým. Nejlepší scéna je rozhodně natočení Pineaple Express 2, která byla vtipná a vážně pobavila. Pár trapných momentů se objevilo, ale s tím už se počítá, když koukáte na bláznivou komedii, kde hrají herci sami sebe. Škoda že Michael Cera nedostal více prostoru, jeho mini role na začátku byla skvělá a bavil mě snad nejvíc z celého filmu, i když tam byl takovou chvíli. Jedinou věc jsem na tomhle filmu nepochopil a to, jak se mohl kurva Channing Tatum upsat k takové roli? Co to kurva bylo? xD Tak ve zkratce: Je to bláznivá komedie plná narážek na filmy herců, kteří v tomto filmu hrají a pár brutálními záběry, který taky potěšili. 75%

• 20.3.2013  15:51
    Bad Motherfucker (hudební videoklip) (2013)

Tak tohle je naprostá bomba! Všecko od hudby po autentičnost je úžasný. Druhej first person film co jsem viděl. První byl Maniak ale to bylo trochu něco jinýho. Trochu víc.... Víc než GTA mi to připomínalo Mirrors edge. Ultra cool rubačka s přídavkem parkouru plus pár hezkejch slečen, to nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Tohle nemělo chybu.

• 29.11.2013  19:52
    Banshee (TV seriál) (2013)

Banshee stojí a padá na Antonym Starrkovi. Buď se vám jeho ksicht líbí a oblíbíte si jeho grimasy a nebo ho od začátku nesnášíte a nevydržíte na seriál koukat dlouho. Ani se nedivím, že tenhle seriál nesnáší. Upřímně, tenhle seriál můžete nesnášet z tolika důvodů, že se mi nechce věřit, že má Bashee tolik procent. První důvod je, jak už jsem řikal Starr, další důvod jsou ženský role, který tam jsou jen od šukání a až potom je na řadě jejich herectví a třetí důvod je dost brutálních scén, které můžou někomu vadit, ale mě ani jedna tahle věc vůbec nevadí, ba naopak. Tonyho jsem si oblíbil už od začátku, má divnej ksicht, ale je sranda čumět na to, jak se jeho obličej deformuje. Ženský se mi v seriálu líbí snad všechny a dokonce i ty postavy který hrajou jsou příjemný a sympatický. No a krev? Ta mě tam těší nejvíc. Na seriálu se nešetří, hromada brutality, nějakej ten parádní počítačovej efekt a k tomu příběh, který zabaví. Bohužel to ke konci přestává být tolik akční a zajímavé, takže na 5* to nestačí, ale uvidíme co ukáže nová série. Oblíbené postavy: Job ( na toho jsem zapomněl, Job je ten největší borec z celýho seriálu!) a zbytek postav! :D

• 3.11.2013  23:06
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Začátek trochu pokulhával a po druhým díle jsem ani nechtěl pokračovat, ale naštěstí jsem se nezastavil a koukl jsem se na třetí díl, který rozhodl o tom, že jsem zbytek viděl za víkend. Označení horor je naprostá blbost, protože tohle není horor ani náhodou, spíš je to takové temné drama s prvky Thrilleru a možná i krimi. Největší síla Bates motel je v obsazení, které ani lepší bejt nemohlo. zamiloval jsem si Normu, Normana i Dylena, kterýho hraje skvělej Max Thieriot, který ukázal, že umí hrát a měl by dostávat víc prostoru. Po úžasném Disconnect, kde hrál hlavní roli v jedné z částí filmu, si teď zahrál hlavní vedlejší postavu a role mu vážně sedla. Měl jsem ho nejradši ze všech. Jediné co mě zklamalo bylo to, že se tam vlastně neprobírá skoro nic důležitého a neodehrává se tam nic, co by z Normana udělalo tu zrůdu, která se z něj stane. Norma je taky dobrej magor a vlastně až v posledním díle zjistíme, odkaď je a co se jí vlastně stalo. To je asi jediná chybka, jinak jsem spokojen a další seriál, který se připojí k seriálům, u kterých očekávám druhou sezónu.

• 29.11.2013  17:36

Úplně jsem si zamiloval Emmu, v Bling Ring vypadá naprosto božsky, ale to je asi jediný důvod, proč jsem se na to vydržel koukat až do konce. Tenhle film šel dost mimo mě, totálně jsem nesnášel všechny postavy až na Emmu, ale to jen kvůli tomu, že jsem se prostě na ní nemohl zlobit :D Ale jinak hromada špatných nepříjemných charakterů, ke kterým si jen těžko uděláte nějaký vztah. K tomu jim vážně nežeru, že se do těch domů dostali takhle snadno. Nikde žádný hlídači nebo alarm, prostě nic. Jo možná ještě 2 kamery u vchodu a jedna uvnitř domu, to je prostě sračka, ať na mě nechodí s tím, že to je podle skutečnosti. Podle zkutečnosti je možná to, že někdo vykradl pár celebrit, zbytek je bulšit. Nejvíc mě dostal otevřenej sejf, ve kterým byla dost slušná částka peněz a Rolexky. Nevim, nebavilo mě to.

1 2 3 4 5 7 13 18 24