Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vážně lidi? To je jako kdyby jste dali plnej počet traileru, kterej jde před filmem. Tenhle film je prostě předehra pro druhej díl nic jinýho. 90% filmu jen choděj po lese, po horách, v dešti a vlastně choděj prostě úplně všude, ale nic se tam neděje. Jo a to jsem se chtěl zeptat. První půl hodina byla parodie? Páč to tak vypadalo. Byli tam dva větší záporáci, jeden zahlásí strašnou sračku ještě před tím než umře a závěrečnej fajt probíhá tak, že po vlcích házej zápalný šišky a pak utečou. GOOD JOB! Tleskám! Někdo mi tady dluží 3 hodiny života. Jediný plus je Středozem, která je nádherná a Glům, kterej to celý zachraňuje. Část s ním byla vlastně jediná část, u který jsem se nenudil a nepřemýšlel jsem že to vypnu, nebo přinejmenším přetočím. Ps. Dildo(proč není Dildo? Hodilo by se to víc, Bilbo je vo hovně) je pěknej čůrák! Chudák Glům! Jediná dojemná scéna byla, když Glům přišel o miláška :(

Hon (2012)

Lidi jsou jako ovce. Jak by přece mohla lhát blonďatá modrooká holčička? To je blbost. Děti říkají přece jen pravdu. Tenhle film je strašně emotivní a vyvolal ve mě příšerně moc rozporuplnejch pocitů. Na jednu stranu nechápu ty lidi, že na základě jedné malé lži jsou schopní jednoho otce a milujícího člověka úplně zničit. Ale na stranu druhou jsem nad tím přemýšlel, a když by bylo tolik lidí, kteří by byli proti němu, tak bych se k ním asi po chvíli taky přidal. Bohužel je to tak. Kdyby mi někdo řekl, že můj soused je zloděj/pedofil/vrah atd.. Tak bych si na něj dával pozor, a když už by proti němu bylo celé město a nikdo by nebyl s ním, aby ho kryl, tak bych se přidal taky na stranu těch ovcí. Celý film je zrežírovaný a zahraný naprosto geniálně a já se z něho budu zpamatovávat ještě dlouhou dobu. Konec se na jednu stranu tváří jako happy end, ale když vydáte pod slupku, tak to akorát znamená, že lidi jsou vážně svině a furt se jen přetvařují. Tenhle film mě akorát utvrdil v tom, že jsou lidi strašně přelétavý a říděj se podle většiny. I nepodložený důkaz je důkaz, který mže změnit život naprosto normálnímu chlápkovi od rodiny.

Hooligans (2004)

Dannyho jsem doteď znal jen jako borce z dokumentů Real Football Factories a Football Hooligans a udělal jsem chybu že jsem si ho nevyhledal dřív. Umí skvěle hrát a téma fotbalovejch hooligans je zajímavý, a i když fotbal nemusim, tak mě film strašně bavil. Skvěle sestříhaný, zahraný a zrežírovaný. Pro někoho je fotbal jen chlastání a mlácení se z jinym tvrdým jádrem. Pořád to je zajímavější a zábavnější než ty mrdky okolo (jo myslim tu kopanou co se tu hraje). 85%

Horší než smrt (2010)

Milionkrát lepší a zábavnější než originál! Já tyhle negrovský komedie můžu. Většinu filmu jsem se příšerně smál a byla to prostě prdel. Od tohohle filmu jsem čekal málo ale příšerně mě překvapil a je to o hodně lepší než originál. Ten je oproti tomuhle jen trapná komedie, ve které se ani pořádně nezasmějete.

Horší než smrt (2007)

Ne prostě to neni tak dobrý jako americkej remake! Pro mě dost přeceňovaná Britská černá komedie. Britové to uměj líp a to, že je větší prdel negrovskej remake je dost smutný.

Hory zalité krví (2009)

V tomhle hororu se toho moc nepovedlo. Já mám takovýhle krváky rád, ale nesmí to bejt až takhle špatný po všech stránkách. Strašně mě tenhle horor zklamal. Obsazení stojí vážně za hovno a nezachrání to ani 1 000 krát omletej příběh, ve kterym není vůbec nic nového. Dokonce jsem se i nudil a to se mi u takových kravin nestává. Prostě tohle se moc nepovedlo. Zklamání.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Neni to tak špatný. Jako komedie na večer před spaním to je náhodou docela vtipný. 10% si to nezaslouží. Horší než vyvolení to neni.

Houbičky (2007)

Hodnocení některých šašků tady opravdu nechápu. Dávat ***** uplnejm mrdkám a dát odpad luxusnímu propracovanýmu hororu se skvělim koncem? De vidět že tady hodnotěj opravdu uplný hovada! Fakt hodnocení nechápu. Tenhle film by měl mít určitě nejmín 75%.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Děkuji všem, co mě do toho tak dlouho nutili, až mě donutili se na to kouknout! :D První série mě bavila, ale né tolik, abych koukal na další řadu, potom se rozpoutalo šílenství a mě se zdál seriál strašně přeceňovaný, což mi vydrželo ještě dost dlouho, dokonce jsem koukal na pár dílů druhý série a vůbec mě to nebavilo, chtěl jsem tomu dát tak 3* a sralo mě, jak to je nadhodnocený, ale potom jsem to rozkoukal pořádně, soustředil se na díly a za týden jsem viděl 2. a 3. sérii, každej den několik dílů, úplně mě to vtáhlo a pokračuje to až doteď. Z GoT se stal jeden z mích oblíbených seriálů, už teď mě štve, že musím týden čekat, když jsem byl zvyklý na 4 3-4 díly denně. Nejlepší je, že napětí vůbec neubývá, spíš naopak je to lepší a lepší, nějaké legendární bitvy a scény nezapomenu... Oblíbené postavy: Arya, Tyrion, Hodor!, Jaime

Hrdost a sláva (2008)

Přemejšlel jsem co dát. Jestli *** nebo **** a nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení. A to hlavně kvůli výkonu Farella. Zahrál to ohodně líp než Norton svojí roli. Nortnovi jsem zezačátku vůbec jeho postavu nevěřil a dokonce jsem nějaké části filmu přetáčel, protože byli nudný a vůbec nic nového jsem se tam nedozvěděl. Ale konec je zvládnutej skvěle Byl jsem zvědavej, jak konec vymyslí aby celej film totálně neposrali a myslim si, že se jim to povedlo. Slabší ****