Intimní tajemství (2007)

Jako komedie to je skvělý, ale jako horor to stojí za hovno. Tenhle film mohl vymyslet jenom naprostej úchyl, kterej to nemá v hlavě v pořádku. Ale jak řikám, vážně jsem se bavil. Nejlepší scéna je rozhodně ta u gynekologa. To bylo boží! xD Na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Škoda, že to nemá lepší obsazení a scénář. Mohl z toho bejt hit... no vlastně nemohl, ale pro pobavení to stačí.

Into the Mind (2013)

Zase trochu jiný pohled na dokument, je to úžasně napsané a části dokumentu jsou geniální, nejvíc mě zaujala část Death, škoda že byla tak krátká :( Ale je fajn, že sportovní dokumenty nenatáčí jen Redbull, ale že se na to zmůžou i jiní a dokonce bych řekl, že tohle bylo lepší než kde jakej Redbull film. Nádhernej soundrtack, záběry a jediná chyba byla možná to, že to chtělo být až moc geniální a části s točením tou blbostí jsou nudné. Střih je dokonalý, naprostá špička. 85%

Iron Man 3 (2013)

Vážně? 87%?! Přiznávám, že je to vtipné, drsné, herecké výkony jsou skvělé, ale co posrali byl ten konec! Proč? Proč všude cpou typicky sladkej americkej konec? Kdyť je to až nechutný, jak (spoiler) všichni přežijou a žijou šťastně až do smrti.. Jo a nepředvídatelná linka? Kde? Jediné co mě překvapilo byla část s Mandarinem, ta se vážně povedla. Rozhodně se mi Iron Man 3 líbil z všech dílů nejvíc. Nejsem jeho velký fanda, ale když se našla příležitost, tak jsem se do toho kina vydal. Klady jsou určitě v obsazení hlavních i vedlejších postav. Robert hraje naprosto úžasně a jeho záchvaty úzkosti jsou dobré, ale bylo jich tam málo. No nechce se mi to úplně rozepisovat. Nejsem zklamaný, ale mohlo to být lepší. Bylo to lepší než přeceňovaný Temný Rytíř Povstal, ale že by to bylo něco extra, jak tu všichni naznačují. To opravdu ne. 80%

Iron Sky (2012)

skvělá komedie! Takovouhle prdel si z amíků už dlouho nikdo neudělal. Plus nádherná Julia a ucházející triky a máme tu úžasnou komedii se skvělou akcí a pár cool hláškama. 80%

Jack a Jill (2011)

Co tam dělá Al Pacino? V takové sračce? Chápu, že už moc nabídek nemá a šňupat něco musí, ale zaprodat se tomuhle, tomu říkám konec kariéry. Sandler si prostě vymyslel nějakou blbost přes noc a řekl si, že z toho udělá film a rovnou si zahraje dvojroli aby nasral ještě více lidí. A to se mu povedlo. Já mám Sandlera rád, ale tohle bylo až moc blbý, a bylo tam moc fekálního humoru. A všechno tomu nasadil korunu ten českej dabing. To bylo něco strašnýho. Ale dokoukal jsem to a nechtěl jsem se po tom zabít, takže si to jednu hvězdu zaslouží.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Irving by se hodil do scének Jackass, ale jako celovečerňák je to blbost, jak tu už někteří píšou, Knoxville to prostě celý sám neutáhne a 92 minut je zatraceně hodně. Nejlepší na celém filmu jsou závěrečné titulky, vlastně jediné co mě vážně pobavilo byla scénka s tučňákem, u zbytku jsem se třeba pousmál, ale není to ono. Slabší 3*, tu třetí jsem musel přidat za masku Irvinga, to jak dokáží nalíčit Johnnyho je úžasný, nikdy bych ho nepoznal.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Klasika, kterou sledoval skoro každej. Většinou jsem to hledal jako videa na youtubu a na různých webech. To byly časy. Pak jsem postahoval všechny filmy i seriál a kouknul na to a pořád je to prdel. Už né taková jako za mlada ale pořád se tomu zasmějete a někdy vás to i bolí za ně. Prostě klasika, která neomrzí.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Nejlepší film Tomáše Holýho a úžasná nesmrtelná česká komedie. Na tuhle komedii se můžu podívat kolikrát chci a pokaždé mě rozesměje. Zrovna včera jsem na ní koukal a znovu mě dostala, Tomáš Holý byl strašně talentovaný herec a je ho velká škoda. Myslím, že kdyby se narodil v Americe, tak by se měl jako prase v žitě, protože tam by vydělal miliony. Škoda že toho tolik nestihl, protože on je ten, kdo tahá všechny filmy s ním, i když né všechny se povedli. Žádný není úplný propadák a to jen díky němu, protože scénáře jsou někdy dost odfláklé, ale jak říkám, tenhle film nemá chybu a jsem rád, že byl natočen. Jeden z nejlepších českých filmů a nemyslím si, že se v dohledné době natočí něco alespoň podobně kvalitního.

Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Louis C.K. je bůh!!! Tohle né xD Nejlepší video s ním! Taková nenávist k církvi. Tak se mi to líbí. 150%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál, na který se dalo koukat do 5. série, kde to celkem bavilo. Pak jsem viděl asi 2 díly 6. série a takovou nudu a trapnost jsem dlouho neviděl. Furt to samé dokola. No ale proč píšu koment až teď. Všude jsem slyšel že na konci 8. série konečně ukážou jejich matku, tak jsem se na ten díl podíval. Jako co to bylo? Oni za 8 sérií nakonec vyberou takovýho koně? Takovou nechutnou držku? To myslej vážně? A jinak jsem mi přišlo jako bych vůbec o nich nepřišel a to jsem neviděl 3 série. Pořád je to to samé. A k tomu chtěj dělat další 9. sérii? Jako vážně? Koho to ještě baví? Taková blbost? Snižuju hodnocení na 2* 8 sérií čekat na koně, kterej si vezme toho Gaye to je vážně moc.