Johnny English se vrací (2011)

Snad ještě horší než jednička.... Příšerně trapnej humor,příšernej příběh a hrozné výkony herců. Myslel jsem, že to bude pořádná komedie a že to aspon trochu zachrání nepovedenou jedničku. Ale spletl jsem se. Nejhorší výkon podal Etkinson, kterej prostě neumí hrát. Mr. Bean je asi jediné co se mi s ním líbí. To je klasika ale ostatní filmy s ním jsou hrůza a děs. Hodně slabé ** za pár povedenejch vtipů.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Wick 4 je vážně jako akční hra. Když jde o akci, je to super, scéna se spešl kamerou je masterpiece, ale tyvole, polovina těch scén je 1 ku 1 se scénami z minulých dílů. Dokonce padání Wicka mi přijde jen zkopírovaný z minulého dílu, ale je tu jeden větší problém a to je ten, že tato "hra" má dialogy, který jsou kurevsky nudný a fakt je to ekvivalent stupidní, ale zábavný rubačky, do který vám najednou někdo pustí cut scenu s úplně zbytečnými dialogy a vy jen drtíte to skip tlačítko, to nám ale k filmu bohužel nebylo doručeno. I přes tohle je to pořád lepší než nudná trojka a když už se někdo snaží něco vymyslet, tak to stojí za to. Škoda, že se jim nechtělo myslet o trochu víc. 70%

John Wick 3 (2019)

Kdyby byl John Wick 3 pouze o soubojích, tak by to byl masterpiece, ale podle toho, co jsem se někde dočetl by se mělo jednat o film s dějem, né o to, kolik zabije Kaenu lidí v jedné scéně co nejlepším způsobem. Třetí díl je zatím nejhorším dílem série. Jako jo, na začátku vás navnadí krásnými boji a Rkovou brutálností, ale to je vše, co film nabízí. Ta výplň mezi souboji je naprosto o hovně a film potlačuje většinu svých pravidel, které si během série nastavila. Dialogy nedávají smysl a chyb je tam tolik, že už se nad tím nedá přihmouřit oko. Už se těším, až v příštím díle bude John bojovat proti celý zemi, bude skákat z letadla bez padáku, hodí na něj atomovku a nakonec ho sežere Godzilla a John to všechno přežije, upraví si oblek a řekne něco strašně drsnýho, třeba "YEAAAH". Souboje 5/5, zbytek odpad.

Justin: Jak se stát rytířem (2013)

Musí se ocenit to, že Španělé umí natočit kvalitně graficky zpracovaný animák, jenže tím to asi končí. Ono to není úplně nejhorší, jen se snaží až moc hrát na komediální stránku a to jim nejde. Jinak je to klasický animák pro děcka, nic co by vybočovalo, prostě přímí děj, který se nedá zkazit, ale už ani nepotěší.

Kameňák 4 (2013)

Na jednu stranu chápu, že má tenhle šit 20% možná si nezaslouží ani to, ale je vtipný, jak na to vesele všichni pořád koukaj, dokonce za to platí prachy v kině. Nechápu lidi, co dali odpad všem kameňákům a prostě se kouknou i na tu čtyřku, buď chtěli spálit pár mozkovejch buněk, nebo na to koukali jen z důvodu aby tomu mohli ten odpad dát a neměli černý svědomí, že to neviděli... Plus samozřejmě hromada lidí to ani neviděla a rovnou tam hází odpad, což je taky ubohost. Tenhle film je určitě největší sračka, a proto ho nikdy neuvidím a taky nebudu hodnotit.

Kasandřin sen (2007)

Peníze jsou všechno a sebezáchova je silnější než rodina. Přesně tohle je téma tohoto úžasného filmu, Kasandřin sen je film, kterému jsem se dlouho vyhýbal už jen kvůli tomu debilnímu názvu, vážně to zní jako nějaká telenovela, ale dostal jsem perfektní temné drama, které se zamýšlí nad tím, co jsou lidi schopný udělat, když jsou na dně a naskytne se jim možnost splnit si vše. Jeden je v prdeli kvůli dluhům a druhý má plány do budoucna a novou ženskou na kterou chce udělat dojem, tak si půjčuje prachy všude možně. Prostě jsou oba v prdeli, tak přijmou kšeftík od svého strýčka a až poté se ukážou pravé tváře hlavních hrdinů. Precizně odvyprávěný příběh s úžasným Farrellem a McGregorem. Oba hrají skvěle a věřil jsem jim jejich role. Ten konec mě dostal, hlavně protože jsem to vůbec nečekal. Jsem rád, že jsem překonal ten debilní název a na film jsem se koukl, jediná chybička je hudba, která je někde fakt přehnaná a kazí dojem, ale jinak jde o famózní dílo Woody Allena.

K čertu s ošklivci (2010)

To byla zase chujovina. Tohle mě vážně nebavilo asi jsem nepochopil tenhle druh vtipu. Prostě mi to přišlo příšerně trapný a herecký výkony stáli za hovno. Španělé by měli zůstat u hororů a komedie nechat na jiných zemích.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Ale jo. Musim říct,že se to rozjelo a je tam asi nejvíc zrad ze všech serií! Je to sranda to sledovat. Ale první díly stáli za vyližprdel ale zvedlo se to x) A nakonec to jsou slabší ****

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

kvělá série! Takhle jsem se nebavil už dlouho... Nejvíc mě tam pobavila ta blbá blondýna s imunytou xD Škoda že Ashley vypadla tak brzo... tý jsem fakndil hned od začátku, protože to byla moje oblíbená diva ale měla smůlu.