TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Tohle by měli zakázat a ty co to vymysleli pověsit za koule do průvanu. Tohle je fakt odpad, kterej je pro vymaštěný hlavy, který se nuděj a nemaj co jinýho na práci.Na pár dílů jsem byl přinucen se dívat a nejvíc mě dostává Pomeje. To je vážně šašek největšího kalibru.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Doteď nechápu jak mě mohl takhle pobavit film, který je z roku 1964 a ještě k tomu z Československa.Ale přiznávám, že jsem se bavil a vážně mě to bavilo. 95 minut je dostačujících a nikde se nic nenatahuje. Fiala a Kopecký jsou ve svých rolích bezchybný a jejich výkony jsou ozdobou. Tahle parodie je vážně klasika, kterou by měl každý znát.

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Tak tenhle plešoun má asi pořádně velký koule. Já bych byl posranej až za ušima. Ale je fajn, že se někdo vydal na cestu a prozkoumal gangy po celém světě. Je to strašně zajímavé téma, které stojí za vidění. Vidět praktiky některých gangů je vážně úchylně úžasné. Vážně obdivuju Rosse Kempa, že do toho jde. Divím se, že ještě žije.

Záměna (1983)

Jeden z nejlepších filmů Eddieho Murphyho. Ta absurdní sázka o jeden dolar dvou zbohatlíků, ta nemá chybu. A nejhorší na tom je, že kdyby někdo chtěl, tak přesně takový podobný děj může zařídit i ve skutečném životě. Ani bych se nedivil. Vždycky je lepší začít na ulici a postupně vyšplhat, než začít se vším a postupně vše ztratit. Film mě bavil, ale né tak, abych si ho nějak extra zapamatoval. Na zasmání dobré. Nic víc, nic míň. 75%

Funny Games USA (2007)

Skvěle pojatý film o psychickém týrání jedné rodinky. A všechno to bylo kvůli vajíčkům! Tenhle film je hrozně absurdní a hlavní záporáci mluví přímo k vám. To se mi třeba líbilo, ale chápu, že to nesedne každému. Herecké výkony jsou skvělé jak od Naomi, tak od zbytku neznámých herců. Ale ten ovladač?! Jako vážně? Ok chápu, že to bylo pojatý prostě jako prdel a záporáci si mohli dělat co chtěli, ale tohle už bylo trochu moc. To jsem myslel, že to vypnu. Naštěstí to ještě nebyl konec a to propojení se začátkem bylo naprosto famózní. Z tohohle filmu mám smíšené pocity. Celý film byl naprosto úžasný, ale co tam kurva dělal ten ovladač? Takhle posrat naprostou filmovou lahůdku. To se prostě nedělá. Ale jinak to nemá chybu. 85%

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

BBC rules!!! To prostě nemá chybu. 1. Série: První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že to je blbost a Don byl strašně nesympatickej. Ale naštěstí jsem to nevzdal a dokoukal celou sérii a byl jsem nadšenej. Takový boží charaktery a hlavně nádherná Abby. Don je strašná svině, a proto nechápu, jak jsem si ho mohl tak rychle oblíbit. Strašně mě bavil on i jeho sluha Eddie. 85% 2. Série: Zmizela Abby a já myslel, že to už nemůže být tak dobré jako první série. Ale to co přišlo bylo přímo božské! Sam je úžasná nádherná holka, která příšerně fuckuje Dona a to se mi hrozně líbilo. K tomu se do hlavních postav přidal Glum, Dobby, E.T. a to všechno v jednom charakteru, který hraje Leila Hoffman, které umřel manžel a proto se nemá dobře. Jak zjistíme v každém díle. 90% 3. Série: Tak tohle je nejlepší série ze všech. Tolik narážek na stáří na přítele Sam. Jak on ho Don nesnášel. Ale nejlepší na celé sérii je větší prosazování Gluma. To co tam Leila předvádí je vážně boží a nikdy bych to od takové křehké babči nečekal. Sakra tak strašně mě to bavilo a teď to má skončit? To je vážně nefér. Dám si celej seriál znova a znova. je to prostě úžasné a stojí to za vidění. 95% SPECIÁL: Sam se obarvila na hnědo, což mě teda vážně nasralo, ale jinak je to pořád stejná kvalitka jako samostatné série. Vtipný, ale i dojemný příběh o tom, jak chce Don sbalit Sam. Část, kdy si Dom splete domy je naprosto úžasná. Konec je dobře udělaný a rozhodně neurazí. Glum se teda předvedl xD. THINK WITH YOUR BALLS!

Dantovské peklo (2010)

"Země je jen jiná forma pekla a lidé jsou démoni" Tak tahle věta mě dostala asi nejvíc. On to neni špatnej animák, ale moc mi nesedlo to až moc náboženské vyprávění. Bylo tam moc okecávání. A nejvíc mi vadil konec, kdy mu Beatrice odpustí. Spoiler: Jako když se Beatrice provdá za Satana a Dante vytáhne křížek a ona mu všechno odpustí a hned jde do nebe. To je fakt chujovina. Dokonce se mi ani moc nelíbila animace, která se pořád měnila. Nevím nějak mě to nevzalo. Čekal jsem víc.

Námořní hlídka (2007) (seriál)

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.

Top Gear: Apokalypsa (2010)

Fakt mám Top Gear rád, tak jsem si řekl, že si pustím nějaký speciál a apokalypsa znělo hezky. Bohužel jsem zase čekal moc. Nevím jestli to bylo neúčastí Clarksona nebo trapností některých vtípků a pořád se opakujících hlášek "tenhle film jsme neviděli" haha... Nevim prostě mi to nepřišlo vtipné. Čekal jsem více srandy a víc uhozenejch nápadů. Dokonce to bylo i celkem nudné a některé části jsem musel přetáčet. Opravdu zklamání. Ale pár vtípků bylo povedených a Hammond taky nebyl úplně špatnej. 45%

Zkažená mládež (2007)

Takovýhle hajzlové si zastřelit zasloužej. Pokud by mi dělal někdo takovýhle sviňárny, tak bych ho spíš pobodal a neohrožoval tim celou školu, ale takhle to jde taky. Po takovým nátlakem jako byli hlavní představitelé jsem naštěstí nikdy nebyl a snad nikdy nebudu... Radši nechci vědět čeho jsem schopen. Škoda toho pomalejšího začátku, ale ten konec jsem si užil. Celkem rychta.