• Fantasy

Cesta do fantazie (2001)

Je to z Japonska no a tam prostě ty animáky umí naprosto dokonale :).

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

Naprosto strhující vystoupení! Lars umí a ten kdo říká, že ne, tak mi přijde trochu ujetej. Je pravda, že to není už ten starej Lars, ale prostě válí pořád. James má neuvěřitelnej hlas po všech těch letech. Kirk se nejspíš se sólo kytarou i narodil a Robert si myslim, že výborně zapadl do Metallici. Výborný koncert!!! Sice by bylo úžasný, kdybych tam byl naživo, ale v HD kvalitě koncert mi stačil taky :). Doslova mi vyrazil dech.

Metallica: Some kind of monster (2004)

Jelikož jsem veliký fanoušek Metallici, tak už předem hodnotím 5ti *. Po shlédnutí tohoto dokumentu jsem byl opravdu velmi překvapen, jak to mezi sebou měli. Není to určitě dokonalý dokument, ale pro mě je to na 90% minimálně a hodně jsme se o nich dozvěděl. Skvěle natočené, režisér to udělal podle mě perfektně. Myslím si že po tomhle dokumentu, je mám ještě raději, než doteď!. Metallica forever!!

Znamení (2002)

Nevím proč, ale filmy od Shyamalana se mě osobně moc líbí. Má velmi zvláštní fantazii a myslím si, že se mu to perfektně daří předat dál do svého díla, ktere tvoří.

Šestý smysl (1999)

Výborně natočený film, jak již bylo zmíněno, s nečekaným rozuzlením! Poprvé když jsem to viděl v televizi, tak jsem se u některých temnějších částí trochu i bál :). V originálním znění je to pak ještě lepší.

Gladiátor (2000)

Naprosto parádní film, kterému nemám vytknout téměř nic. Russell Crowe, a samozřejmě i další, perfektní herecký výkon. Skvělá hudba, která jen přihrává k atmosféře. 5* 90%

Sex Drive (2008)

Docela pěkně jsem se u tohodle filmu bavil a bylo to příjemné překvapení. Čekal jsem, že půjde o nějakou zvrhlost a samé nechutnosti. Jsem příjemně překvapen. 70%

Hancock (2008)

Tento film mě velmi pobavil. Byly tam dobré fórky, akce, trochu mi to připadalo i smutný v některých částech, ale dokupy to podle mě dává velmi dobrou komedii. Will Smith zahrál svou roly "superhrdiny ožrali" skvěle. 4*

Sherlock Holmes (2009)

Hodnotím 4* a říkám že toto je velmi kvalitní snímek od Guye Ritchieho. Sice tam pár chybek je, na 5* to není, ale u tohodle filmu jsem se velmi bavil. Příběh byl zezačátku takový tajemný, ale přesně podle Sherlocka, to všechno vyřešil / vysvětlil. Opravdu se mi to moc líbilo. Atmosféra byla také velmi pěkně nastavená a připadal jsem si chvíli, že jsem v Anglii v nějakém 17/18 století.