Pekelná noc (1981)

Celkem zajímavý slasher, povedené některé ty vraždy, atmosféra v tom starém velkém domě který byl spíš jako zámek byla, vrah takový mix Fantomase, Frankensteina a Madmana Marze. Jediné co tak můžu vytknout je že se to místy dost táhlo, třeba strašně dlouhé scény jak se někdo plíží potichu po chodbě a ten konec na mě taky působil nějak rozpačitě. Ale stálo to za to jedno zhlédnutí určitě

Krvavý háček (1986)

Pro všechny rybáře kteří mají rádi horrory povinnost

Apollo 18 (2011)

První část filmu jsem si říkal jak tohle scifi má skvěle našlápnuto a měl jsem skoro pravdu! Docela se to nad mé očekávání povedlo, opravdu jsem to sledoval s napětím. Musím ovšem vytknout pár věcí které mi na tomto filmu vadily. Jedná se o herce, byli to fajn chlapi ale bylo stále více poznat že to nejsou kosmonauti ale jen herci. Ke konci filmu už jsem si opravdu klepal na čelo. A právě s tím koncem jsem nebyl spokojený a kvůli něho musím jít s hvězdou dolů. Tenhle film měl velký potenciál a kdyby byl natočen třeba v 80 letech dopadlo by to prostě lépe, takhle to zůstává jen nadprůměrným scifi které se do dějin nezapíše. Bohužel.

Chata v horách (2012)

Nevím co tohleto mělo znamenat ale vím že to byla úplná blbost, žádný horror, od začátku do konce nuda a trapnost. Na herce se nedalo koukat, chování naprosto mimo mísu (typické pro ty 'nové' horrory), naprostý propadák a lituju že jsem nad tímto filmem ztrácel čas

King Kong (1933)

Perfektní brilantní film odehrávající se někde na ostrově v pacifiku poblíž Sumatry. Špičkově natočeno, s hutnou atmosférou hned ze začátku dobrodružství. O mnoho lepší filmový zážitek než u remake z roku 2005, efekty na svou dobu velice zdařilé a musím říct že na to, že ten film je z roku 1933, tak mě opravdu bavil a užil jsem si ho. Asi nejlepší snímek natočený ve 30 letech

Children of the Corn: Revelation (2001)

Tak z tohohle dílu mám spíš rozporuplné pocity. Není to tak atmosfericky vydařené jako díly předchozí, ani prostředí kde se to odehrává není tak pěkné, nevím vlastně jestli to bylo opravdu v Gatlinu nebo v jiném malém městě, protože jsem prakticky neviděl nic víc než starou zchátralou budovu kolem obrostlou kukuřicí. Ovšem pak ze střechy byly vidět v blízkosti nějáké mrakodrapy a různé další budovy jako bychom se nacházeli v nějákem velkoměstě. No dětské charaktery se zase víceméně povedly. Každopádně něco tomuhle filmu chybělo a proto mu nemůžu dát plný počet. Zatím nejhorší díl série

Cabin Fever (2002)

Poměrně povedený horror se zajimavým námětem, chvilkama i docela sranda. Dobrý vtípek s těmi "niggers" a fakt legrační byl ten policajt. Nicméně následky toho viru mohli udělat o něco brutálnější, nějákých pár škrábanců na zádech fakt člověka nevyděsí, to je ale tak jediné co bych vytknul. Samozřejmě chování těch hlavních postav a jejich hloupost je zjevná a dá se čekat vzhledem k době kdy byl tento snímek natočen. Kdyby se to natočilo v 80letech, šel bych možná s hodnocením i výš.

Odpočívadlo 2: Neohlížej se (2008)

Druhý Rest Stop je asi tak na úrovni prvního dílu a spíš ještě horší. Naprosto nesmyslné chování hlavních postav, to, že chvilkama nebylo poznat co je realita a co ne mi zas tak nevadilo ale mohli to natočit jinak a lépe. Nicméně ke konci filmu jsem viděl nějákou špetku dobrého konce, ale hned poté se to opět všechno skazili. PS: Ta rodinka z toho karavanu byla super!!!!

Night of the Demon (1980)

Natočeno nezaujatě a s odstupem a opravdu se to povedlo, skvělý film o Bigfootovi který ani chvilku nenudil. Pro fanoušky žánru lahůdka.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

tenhle díl se více méně povedl, ovšem na 5* to zase není, některé pasáže filmu byly nudnější a to s těma děckama jak měli horečku a celkově, to se mi nějak už nezdálo. každopádně stojí za to se na tento díl mrknout