Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

A je to tady!!! Konečně tu máme tak dlouho očekávaný Texas Chainsaw 3D. Tento díl u mě překonává remake 2003 i beginning 2006. Sympatičtí herci, skvělá hlavní hrdinka a hlavně Leatherface v tomhle díle dostal opravdu více prostoru a zařezal si teda pořádně. Děj se ubírá docela neočekávaným směrem, jsou zde věci které nebyly typické pro starší díly a je zde přineseno něco nového, velice originální scénář, není to jen nějáká obyčejná vyvraždovačka. Nerad bych prozrazoval děj, podívejte se sami protože to stálo opravdu za to a konec filmu dává prostor možnému sequelu který podle mě určitě bude. Zatím nejlepší horor roku [viděno v Polsku].

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Tak tahle serie už opravdu postrádá jakékoliv nápady a už je to pořád dokola. Celá tahle věc s těmi vlkodlaky a upíry měla potenciál opravdu na max 3díly. Tohle už je prostě jen pro ty teenagerky které to dostatečně uspokojí, ale pro mě teda ne. Něco v tom ale bylo a zas tu sérii tak nezatratím.

Štolňa (2006)

Pecka!! Tak tohle se Ukrajincům opravdu povedlo, tohle jsem nečekal!!! Hutný napínavý horror který strčí do kapsy většinu dnešních... Ze začátku jsem si říkal že tu něco nehraje, no přece ti Ukrajinští teenageri se chovali jako Amíci a bilo to do očí. Ovšem poté až došlo na krizovou situaci to mělo docela jiný průběh. Bylo to opravdu strašidelné a atmosferické. 5*

Sinister (2012)

Slušný film na dnešní dobu ale pořád mi tam něco chybělo. Nemůžu říct že jsem se chvilkama nebál, ale ty dnešní horory mi připadají něják pořád stejné.. Tenhle film je skoro to samé jako Insidious akorát trochu lepší.

Insidious (2010)

No tak nebylo to špatné, chvilkama lehce strašidelné ale žádná sláva to nebyla. Čekal jsem teda víc podle toho jak jste to tu vychválili a že prý horor roku a tak... Pro mě to byl tak možná horor týdne. Na tyhle duchařiny já asi prostě nejsem, připadalo mi to spíš směšné :)

Útočiště hrůzy (2008)

Běžný snímek jakých už tu bylo plno, doporučuju spíš jen okrajovému publiku. Žádná sláva ale zas taková blbost to nebyla.

Children of the Corn: Genesis (2011)

Nebylo to tak špatné, docela zajímavé nápady, pohodový filmeček, bohužel už jsme se z Gatlinu přesunuli do Californské pouště a ten chlap s tou ukrajinkou mohli být lepší a mohlo z toho být i nějáké výraznější hixploitation nebo tak. Každopádně Barbara Nedeljaková byla super a 'he who walks behind the rows' se zde taky znamenitě projevil. Ta celá série je docela taková tajemná a tady se to i celkem podařilo napodobit. Ten konec se mi nelíbil ale co už. Aspon něco. Doufám že nás v budoucnu čekají další sequely Children of the Corn, vy co jste viděli jen toto a udělali jste si názor na celou sérii tak doporučuju si přečíst krátký příběh od Stephena Kinga a zkouknout původní film. Je to trošku o něčem jiném. 4* slušná podívaná

Vřískot 2 (1997)

Sequel k devadesátkové klasice Scream pokračuje ve výborné atmosféře a rozjíždí se nám tu skvělá série. Znamenité herecké výkony, stojí to za to

Vřískot 3 (2000)

Perfektní pokračování, série se stále drží na stejné úrovni a prostě mě to baví, kouká se na to dobře, prostě oddychový devadesátkový slasher s trochou komedie a tak. Wes Craven to prostě umí.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Snažil jsem se vcítit do role té teenagerky která tuhle sérii tak miluje a dal jsem tomuhle pokračování šanci. Čekal jsem od toho víc, nějáké větší zvraty v ději tam nebyly, nikam dál se série pořádně neposunula, to co se zde událo už mělo být obsaženo klidně v trojce. Chápu, že těm holkám ke štěstí stačila jen první scéna jak Jacob vyběhl ven bez trika ale já jsem z toho nic neměl. Hodnotím to třema hvězdama protože přesto tenhle snímek za něco stál a nebyla to úplná nuda..