Zimní příběh (2014)

Tomu říkám pořádná romantická pohádka pro dospělý!

Vysloužilí lvi (2003)

Pohádka pro teenagery, na kterou se nějací Goonies zdaleka nehrabou. 🙂

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Fargovštější než poslední Farga. Scorsesemu už je přes osmdesát a furt válí líp než spousta mladých. Respekt.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Po výborných 3 sériích přišlo tohle schlazení a já to nedal. Zkusil jsem první dvě epizody, mnohokrát u nich usnul a pak to vzdal. Nezajímavé, nudné, skvěle zahrané, až na Chrise Rocka. Při castingu vybrali fakt špatně.

Gran Turismo (2023)

Kromě těch aut to nemá společného s realitou zhola nic. Nudné, plné zbytečného patosu a tuny reklamy na Nissan a mnoho dalších značek.

Gentlemani (2019)

Ta druhá půlka to poněkud spravila, ale to neodpouští těch neskutečně nudných a nezajímavých prvních 70 minut. Skvěle zahrané i natočené, pompézně odrecitované povídání o hovně.

Piklírna (2021) (seriál)

Nejlepší napodobenina Futuramy. Takeuchi a Hirsch dokázali něco, co nedokázali ani původní tvůrci s Disenchantment.

Rozčarování (2018) (seriál)

Narozdíl od Futuramy mě tady ta dekadence ubíjí. Ďáblík je výbornej, ale princezna je prostě nesnesitelná. Což je u hlavní postavy fatální nedostatek. Příběhově je to taky o ničem.

Equalizer 2 (2018)

Tak už chápu ty hodnocení. Slušná slátanina. Příběh zmatenej. Spousta zbytečnýho CGI. Mizernej závěr. Škoda.