Jumper (2008)

Akční oddechovka, žádný velký děj. A Hayden Christensen a Samuel L. Jackson jsou jako vždy v pohodě.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Zas takový průjem to nebyl. Chvíli trapné, chvíli vtipné a hodně často nudné. Nový Asterix hlavně dělá postoje jako by si nas... do kalhot ty jeho rozkročené pokrčené nohy, to je něco děsného. Nechápu co někomu na tom může připadat vtipné. A závěr je děsná natahovaná nuda se zbytečnými sportovními hvězdami. Jo a nakonec je tu ještě taková hnusná sadistická scéna s jedením živých broučků...

Gekidžóban Pocket Monsters Advanced Generation: Mew to hadó no júša Lucario (2005)

Téměř celý film se neděje nic moc napínavého. Ash s ostatními jede vlastně jen najít Pikachu který odletěl s Mewem a hraje si na Stromě Začátků. Vše začne být zajímavé až v druhé půlce, když se hrdinové dostanou do stromu. Zde se také vyřeší všechny nejasnosti z úvodu, ve kterém můžete mít celkem po prvním shlédnutí chaos.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Začátky Willa Smitha k tomu velice povedené a zábavné :). Už jen proto, že to vychází z jeho reálného života.

Santa je úchyl! (2003)

Bombastická přisprostlá vánoční komedie. Tak na takového Santu se nezapomíná :) .Opravdu jsem se hodně bavil. Jen mě překvapilo že naše DVD česká verze je cenzurovaná. Chybí tam některé drsnější scénky jako ta ve striptease baru nebo zabití toho černocha. Než to u nás vyšlo na DVD, tak jsem měl avi. a ten byl o něco delší.

Monstrum (2008)

Monstrózní, dokonalý film, suprový nápad! Člověk nemůže říct že by se to točilo kolem monstra, děj se točí kolem party lidí která je podělaná strachy a snaží si zachránit navzájem životy. Nikdo neví o co jde, co se děje, proč a jak. A ani nečekejte že se to na konci dozvíte! Celý film je totiž dělaný jako amatérský záznam na kameru. Všichni si vedou normální život, točí kravinky a najednou buch a je to tu! Monstrum útočí! Nečekejte žádné happy endy amerických filmů, typu přijede armáda a potvory zlikviduje. Kdepak, tady to jede vše tak, jak by to bylo ve skutečnosti - vše se podělává čím dál tím víc. Jo a pro ty co jsou zvědavý na potvoru - bude tam vidět, bude tam pořádně vidět a je to POŘÁDNÝ macek :).

Con Air (1997)

Opravdu zábavný, napínavý a akční film který provází občas vtipné scénky. Musím dát ale hvězdičku dolů za přehnanost některých scén. Tam kde by se normální člověk zmrzačil projde Cage bez jediného škrábnutí. Myslím tím třeba závěrečnou scénku kdy jede na motorce a při jízdě se chytá hasičského auta. Vím jedná se o akční film, ale mě tohle právě na akčních filmech štve :).