Terminátor: Temný osud (2019) odpad!

Když se SJW rozhodnou natočit akční film a lidi jim to žerou i s navijákem. Akce dobrá, ale když ustane...no řekněme že takhle zaujatý snímek proti chlapům jsem snad ještě nikdy neviděl. Plus nebaví mě akce pokud nemám sympatie k hlavním charakterům nebo pokud mě nezajímá co bude dál a tenhle počin splňuje obě dvě věci. Oproti předchozím dílům jsou nové postavy nevýrazné, nezajímavé (hlavně nová spasitelka) a nebo na facku (super silná mužatka). Triky jsou kvalitou asi jako u snímku starého 10 let. Navíc film pro mě skončil hned v prvních pěti minutách kdy hodil vše o co se snažili hrdinové v prvních dvou dílech do koše. Navíc film jen kopíruje již danou předlohu z většiny předchozích snímků a nepřináší nic nového. I když tvrdí že ignoruje ostatní díly a akceptuje jen první dva, tak ty ostatní vykrádá kde může a inovace žádná. Dark Fate se může společně s Genysis chytit za ruku a skočit ze skály.

Terminator Genisys (2015) odpad!

Já fakt nevím co si o tom myslet. Ten film je obsahově naprosto zbytečným počinem, který nepřidává téměř nic nového a od začátku je celkem jasné jak to skončí. Záporák nahání hlavní hrdiny, pak se rozhodnou že půjdou zničit centrum Skynetu...už jsem to viděl tolikrát, že to začíná celkem nudit. První hodina je navíc děsně překombená - hromada postav, alternativní reality tuna věcí jak všechno okecat aby film vůbec dával smysl...na druhou stranu Arnie je tam výborný, stejně jako znovu přehrané scény z prvního dílu, ve kterých mají postavy shodné oblečení a dokonce jsou záběry i stejně sestřihané. Co se týče ostatních herců, tak jsou nesympatičtí a nějaké zbrusu dobré herecké výkony taky nepředvádí. Hudba neurazí, ale též to nemá na klasické ikonické Terminátoří theme, které zazní jen v závěrečných titulkách.

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál) odpad!

Dobré pro malé holčičky, ale nechápu co na tom vidí dospělí. Já se při seriálu nudil nebo mně vysloveně vytáčela tupost postav.

Mortal Kombat: Rebirth (2010) odpad!

No to je ale stupidita. Díky bohu že to má jen 8 minut. Snaha podle Nolanova Batmana udělat z MK něco realistického? Ti co znají hrení oreginál si musejí trhat vlasy! Sci-Fi prvky jsou prakticky pryč, žádné jiné realmy, z Baraky a Reptila udělají psychouše....hrůza. Laciné, trapné a z MK to má společné leda tak názvy postav.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Nechápu co pořád Troška vidí vtipného na sexu a souložení a cpe to do každé druhé scény. Celej film je celkove uhozenej a nejhorsi je ten zavěr s tou bezzubou bábou.