Libertin (2004)

„Nezamilujete si mě. Pánové mi budou závidět a dámy budu odpuzovat. Nebudete mě mít rádi nyní a postupně mě budete milovat čím dál tím míň.. Jsem John Wilmot. Druhý hrabě z Rochestru. A nechci, abyste mě měli rádi.“ A to je ten problém, dámy a pánové... Někteří si tenhle film zamilují, a někteří ho budou proklínat. V žádném případě to není nuda, to ne. Johhny Depp je zde fenomenální. Můžu s klidem prohlásit, že nic lepšího už asi nikdy na zahrání nedostane. Paradoxně už od úvodu: "Nezamilujete si mě" jsem si Libertina zamiloval... 85%

Úhel pohledu (2008)

Tak. Tenhle film považuji za nejakčnější jízdu tohoto roku, prozatím... Je to parádně zpracovaný námět. A Matthew Fox válí úplně nejvíc. 95% a těším se na další film pana Travise

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Učebnicový příklad toho, že můžete film postavit na žánrové atmosféře a dobrých hercích. Konenčně resurekce westernového žánru, jak má být. Parádní kamera a úžasná hudba 97%

Temný úsvit (2006)

Tak nějak jsem jim nemohl uvěřit to zoufalství. A všechno kolem. Ukázková nuda 35%

Hollywoodland (2006)

Adrien Brody je Božan! Ben Affleck tu byl poněkud v jiné poloze, než na kterou jsme zvyklí, ale to nebylo špatně, naopak. Jak napsal Lima: Na Affleckův životem znavený pohled jen tak nezapomete... 80%

Až na krev (2007)

Všechno bylo již řečeno. Jen bych snad dodal, že tohle si zasloužilo Oscara víc než No Country for Old Man. Standing ovation ! ! ! 100%

Sbohem, baby (2007)

Režijní debut Bena Afflecka se povedl. Casey je super. Hraje uvěřitelně a je takovej, no, boyscout. A má skvělej akcent. To co udělal bych asi nedokázal. Zbytek sem si taky užil: Michelle Monaghan, Ed Harris a nakonec i Morgan Freeman udělali tenhle film lepší a lepší. Na konci trošku rušily zvraty a flashbacky ale o tom už psali jiní. Jen bych ještě podotknul, že takovýhle debut by si asi přál každý.

Juno (2007)

Paráda. Oscar zaslouženej. Smál sem se a pak mě to i dojalo... vlastně ani nevím proč se mi to tak moc líbilo. Reitman je prostě typek 80%

Kouzelná romance (2007)

Muhehe. Tak už sem to viděl... Místy nuda, písničky hezký, Amy nádherná. Ale bavil sem se královsky a o to asi hlavně šlo. A navíc je to děsně nakažlivý 80%

Star Wars: Clone Wars (2003) (seriál)

Na animaci si za chvilku zvyknete, hudba je klasika od Williamse s několika kousky od kohosi novýho. Děj to vyplňuje parádně. A co tam předváděli Jediové, mě nenapadlo ani v nejdivočejších snech, ani po přečtení knížek... To byl prostě nářez!!!