Devítky (2007)

Daaaamn! Tak to byl prvotřídní vykrystalizovaný psycho nářez. Mimo jiné se potvrdilo, že Ryan Reynolds UMÍ hrát. Jasně, není to pro každýho ale kdo zkusí, nebude litovat. 100%

V síti CIA (2007) (seriál)

To byl pořádnej masterpiece o Studený Válce a CIA... Chris O'Donnell byl parádní, Molina hrál svůj standard ale Keaton, ten si tu roli panečku užil. Slizkej a cynickej až do samotnýho konce. O hodně záživnější než Good Shepperd od DeNira. Jedna z nejvydařenějších sérií pro TV.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Fuckin' A. Něco tak moc propracovanýho jsem douho neviděl. (Hodnocení po třech řadách 100%)

Flákači (2001)

Nenadchne, urazí 40%

Iron Man (2008)

Odlehčená atmosféra, vtípky kam se podívaš (kam se nedívate, tak tam jsou taky).Nářezovej začátek, kterej obstarala Back to Black od AC/DC, to se jen tak nevidí. Následují naprosto famózní Downey, pěkná Paltrow, a Terrence (jeho hláška "Another time, baby." Při pohledu na Mark II rozjařila mé srdce). Bridges byl dobrej ale jak už někdo psal, ten konec bylo comicsový klišé jak Brno. Najdete tu odkaz i na Star Wars Episode IV, prostě geniální. Nesměl chybět ani Stan Lee (imho jeho nejlepší cameo) a Samuel L. 'motherfucking' Jackson (JE NICK FURY!!!) s páskou přes oko? To už byla jen pověstná třešnička na dortu. Od hudby bych čekal víc, ale co chcete od chlapka, kterej dělá hudbu Prison Breaku. Však on se ve dvojce napraví... 95%

Vítězové a poražení (1999)

"On Any Given Sunday you either gonna win, or you gonna loose..." Stone vyhrál, a já tleskám 98%

Než si pro nás přijde (2007)

Nebudeme nic předstírat, protože tohle bylo dokonalý. A 100% Tomu v klidu prcnu :)

Horton (2008)

Bavil jsem se královsky a o to v prvé řadě šlo, ne? Takže... 85% a dal bych možná víc, kdyby Hortona daboval Tůma, nebo kdyby to bylo v Brně v originálním znění...