Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Tak tohle beru jako takovou omluvu za zpackané finále. A za snahu a konečné vypořádání se s Orii dávám pátou * Mithell hláčkuje, Daniel s Valou se špičkují, takže vše při starém...

Hvězdná brána: Návrat (2008)

O'Neill is BACK ! ! ! I když jenom na chvilku. Jinak časovky já rád. A těším se, až si to dám znovu

Wanted (2008)

Go fuck yourself! I'm the man!

Kojak (1973) (seriál)

Hvezdička navíc za skvělý Moravcův dabing

Plán hry (2007)

Mám rád Rocka, a tady hrál docela dobře. Je to takovej horší Velký Táta 50%

Street Kings (2008)

David Ayer si po užasných Harsh Times zase natočil něco o zkorumpovaných policajtech. A zase to má říz. Trošku to kazí ten ukacenanej konec. PS.: A zapoměl sem dodat, že žeru to prostředí ve kterým se to odehrává. Rappeři, černoši a vůbec. Southeast Centrum LA Compton [http://en.wikipedia.org/wiki/Compton%2C_California] (The Game a Common se tu mihli a pasovali jak pekáč na prdel). 85%

Neúplatní (1987)

Úžasně zachycená atmosféra a vše kolem. A hudba, ta bozska hudba! Je tu perfektně zobrazen přerod Costnera ze zakřiknutého agenta v ostříleneého badass. Pro mě kraluje Costnerova odpověď na otázku: "Končí prý prohibice. Co budete dělat?" "Myslím, že se půjdu napít."

New Police Story (2004)

Nuda jak Hong Kong. A ten dabing, se kterým to dávali na nejmenované komerční televizi, to zabil ještě vic. A já už to nikdy vic nechci vidět. Budu parafrázovat Padmé z Pomsty Sithů: Jackie Chan, you're breaking my heart. You choose the path I can't follow

Útěk do divočiny (2007)

To co mi tenhle film přinesl, se nedá sdělit slovy, procenty ani hvězdičkami. Nejkrásnější film mého života.

The 80th Annual Academy Awards (2008) (pořad)

Moji první Oskaři. Už jen pro tu atmosféru, která byla ve Špalíčku bych dal ultimátní hodnocení. Jenže, i když to pominu, tak tahle show byla vtipná, a Jon Stewart byl až geniální. Žádný trapasy, hluchý místa, nic. A jeho glos Bardemova proslovu k mamince, na to se jen tak nezapomíná. Nezapomělo se ani na Heathe Ledgera, jeho medailonek a setměná Kodak Theatre setrvávající ve chvíli ticha? Hodně silný zážitek. No a pak je tu Děkovačka Reloaded, Markéty Irglové, kdy mě Stewart tak překvapil až sem měl husí kůži. Špalíček na nohou a potlesk jak sviňa. Bylo ovšem taky zklamání: Oskar pro Golden Compass, WTF?! A překvapení (i když jsem jí držel palce), byl Oskar pro Tildu Swinton. Parádní byl Stewart, když narážel na těhotné herečky, a nesmí se zapomenout na Cate Blanchett (protože ta hraje fakt všude a všechny.) ;o) Opomenuti nesmí být ani Fuka s Baldýnským. Jejich takřka geniální vtípky na Red Carpte show a módní moderátory. To bylo to, co nás drželo od spánku. Prostě celé to bylo nezapomenutelné.