Babovřesky (2013) odpad!

Nenechal jsem se unést negativní kampaní a nehodnotil jsem, dokud jsem film neviděl. To se ale před pár dny bohužel stalo a musím konstatovat, že Babovřesky jsou bez jakýchkoliv pochyb největší kokotina v dějinách světové kinematografie.

Zabít tiše (2012)

Jeden z nejnudnějších filmů posledního roku.

Dredd (2012)

Serbaun Maut (The Raid: Redmption) - ač byl v kinech dříve - je ve skutečnosti kopíí Dredda a nikoliv naopak. Pro mě byl Dredd nadprůměrným akčním filmem, u kterého jsem se ani chvilku nenudil.

Muži v naději (2011)

Nejlepší česká komedie za poslední roky. To sice vzhledem k úrovni české kinematografie moc neznamená, ale přesto se mi film velmi líbil. Na adresu rádobykritika T. mohu říci jen: pro hloupého každý hloupý.

Ocelová pěst (2011) odpad!

Po dlouhé době zase jeden film, u kterého jsem se styděl za to, že se na něj vůbec dívám. Celková stupidita, nesympatický a nechutný fracek se svými tanečky, závěrečný zápas a další "nezapomenutelné" momenty dělají z tohoto filmu jednu z největších čurákovin tohoto století.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Strašná sračka. Kovbojové a vetřelci jdou dohromady asi jako ODS a slušní lidé, tedy vůbec.

Nevinnost (2011)

Zpočátku solidní snímek se bohužel nakonec změnil v naprostou mrdku.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Film jsem neviděl, ale poznal jsem díky němu zajímavou věc. Na internetu se objeví dvdrip či blurayrip a hle kolik komentářů se hned vyrojí! Aneb stáhnout co nejrychleji release, ještě rychleji ho shlédnout a úplně nejrychleji sepsat sofistikovaný komentář pro ČSFD, ať všichni vidí jaký jsem filmový odborník. Fakt, že tyto kydy (samozřejmě i moje) nikdo nečte, je vedlejší :-)

Pig (2010) odpad!

Odpad je příliš vysoké hodnocení pro toto smradlavé hovno. Nazývat tento prázdný a trapný brak filmem je výsměch.

Zrození Planety opic (2011)

Pro mě zatím nejlepší film letošního roku a tipuju to na sošku za vizuální efekty. PS: 1) Chtěl bych mít také tolik času a hledat nelogičnosti i tam kde nejsou. 2) To že se film líbí většině lidí není žádné papouškování.