Gamebot (2012) (pořad)

Mne osobne sa táto relácia páči. I keď je možno trošku viac amatérska, ale práve to ju robí tak výnimočnou :)

Rebelka (2012)

Veľmi zaujímavo a pútavo spravený príbeh . :) Najviac sa mi však páčilo vyobrazenie vlasov hlavnej hrdinky - sú rovnako divoké ako ona samotná :)

Králova řeč (2010)

Som ohromená dokonalosľou tohto filmu! Bol to užasný zážitok, človek sa vžil do postáv a prežival všetko s nimi. Všetkých tých Oscarov si zaslúžil. Colin Firth príjemne prekvapil!

Kick-Ass (2010)

Chviľami kruto parodické, veľká dávka čierneho humoru a akčnosť. Tento film je proste trieda. Zabávate sa pri ňom, hrozíte, ale behá vám i mráz po chrbte. Chviľami (Big Daddy) sa vám chce aj plakať. Film hodnotím najvyšším počtom bodov, pretože prekonal moje očakávania.

Je to i můj život (2009)

Veľmi krásny a srdcervúci príbeh. Ľudia sa síce neradi pozerajú na filmy, ktoré ich rozplačú, ale tento film bol proste jednička. Naučí vás pozerať sa na svet a na seba trochu inak a mnohé si uvedomíte. Má veľmi silný príbeh. Ak ho chcete pozerať, odporúčam s vreckovkou v poruke. U mňa na 5*.

Úsměvem ke štěstí (2007)

Veľmi pekný krátky film, ktorý každému vyčarí úsmev na tvári. Páči sa mi spracovanie a veľmi na mňa zapôsobilo, že bol natočený v čierno-bielej farbe. Takisto veľmi dobre vybrali aj herecké obsadenie.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Najlepšia zo všetkých kriminálok. Vynikajúce príbehy, pútaví dej. Proste 10/10

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Pre mňa jeden z najoblúbenejších seriálov. Nenechám si ujsť žiadny diel.

Zelená míle (1999)

Jeden z mála filmov, ktoré sa držia svojej literárnej predlohy.