• Krátkometrážní
  • Hudební

Demi Lovato: Made in the USA (2013) (hudební videoklip)

Už keď sa popracovalo na réžii ( chcel by som vedieť, koľko záberov vyšlo z Demi Lovato ), mohlo sa aj na námete. Jeden z najneoriginálnejších pokusov tohto desaťročia.

Mig 21: Chci ti říct (2011) (hudební videoklip)

No v tomto prípade nieje o čom. Mimo záberov z filmu sa vlastne nedá pozerať na nič zábavné.

Rammstein: Mein Land (2011) (hudební videoklip)

Zrejme len Rammstein vie skĺbiť tvrdú gitarový hudbu s farebným a gýčovitým videoklipom. A podarilo sa.

One Direction - Story of My Life (2013) (hudební videoklip)

Sladučké, ale v konečnom dôsledku tlačené nie až tak nasilu. Čakal som horší videoklip.

Lana Del Rey - Video Games (2012) (hudební videoklip)

Videoklipová avantgarda a zrejme pocta všetkým tým umelcom, ktorý tento smer v kinematografii posúvali dopredu.

Ellie Goulding - Burn (2013) (hudební videoklip)

Pochvala snáď len za vizuálnu obrazotvornosť ( a za to, že sa Ellie vie tak sexy prezentovať ).

Demi Lovato - Let It Go (2013) (hudební videoklip)

Toto mohlo ostať iba pri záberoch z filmu. Tak je to iba obyčajná tuctovka so speváčkou v hlavnej úlohe.

Řezník: Pan Au (2016) (hudební videoklip)

Tak toto bolo naozaj tvrdé a odvážne. Animovaný videoklip to vytrhol z totálnej zvrátenosti a fakt si neviem predstaviť, či by sa vôbec niekto chcel pustiť do ´´live action´´ prednesu.

Avril Lavigne - Let Me Go (2013) (hudební videoklip)

Nudný videoklip ( k nudnému songu ), ktorý mal v rukáve jedno eso. Ten ´´barák´´ sa dal nasnímať s lepšou režijnou invenciou ).