• Krátkometrážní
  • Hudební

Kids in Love (2010) (hudební videoklip)

Mladosť! Zažila ( a zažíva ) ju väčšina z nás, niekto možno intenzívnejšie, ako niekto iný. Je však rozdiel baviť sa a byť anarchistom. Doba sa ale mení. Čo bude o 50 rokov?

Nebe (2005) (hudební videoklip)

Ak by sa to dostalo do ruky kvalitnejšiemu režisérovi, mohlo ísť o kvalitnú poctu jednej etape histórie.

Blink 182: Stockholm Syndrome (2004) (hudební videoklip)

Po minútke aj pol atmosférických ČB záberoch, pri ktorých som si myslel že sa 182ka rozhodla zmeniť výhybku v oblasti videoklipov, prišla studená sprcha v podaní klasicky strihnutej druhej polovičky. A práve kvôli tomuto sklamaniu...

Motörhead - God Save The Queen (2000) (hudební videoklip)

Myslím, že Sexi Pištole by sa určite neurazili za taký cover. A rozhodne nie za videoklip, ktorý možno potešil aj samotnú Queen ( rozhodla by sa dáma aj v skutočnosti na takú výletnú jazdu ? ).

Sum 41: Walking Disaster (2007) (hudební videoklip)

Čo všetko môže zažiť taký malý hračkársky roboto. Nečakajte však žiadny filozofický presah.

Sum 41: Underclass Hero (2007) (hudební videoklip)

Pankáčom síce takáto videoklipová poloha sedí, ale aby raz neprišlo k dáveniu z prejedania.

Sum 41: With Me (2008) (hudební videoklip)

Na Sum 41 pomerne epické a príbehovo odovzdané video. Určite tým nič nepokazili.

Paulie Garand: Mámin hodnej syn (2010) (hudební videoklip)

Každý hudobný žáner, má vo svojej videoklipovej oblasti špecifický štýl, ktorý len tak neopúšťa. Čo je občas škoda.