• Krátkometrážní
  • Hudební

Kids in Love (2010) (hudební videoklip)

Mladosť! Zažila ( a zažíva ) ju väčšina z nás, niekto možno intenzívnejšie, ako niekto iný. Je však rozdiel baviť sa a byť anarchistom. Doba sa ale mení. Čo bude o 50 rokov?

Nebe (2005) (hudební videoklip)

Ak by sa to dostalo do ruky kvalitnejšiemu režisérovi, mohlo ísť o kvalitnú poctu jednej etape histórie.

Blink 182: Stockholm Syndrome (2004) (hudební videoklip)

Po minútke aj pol atmosférických ČB záberoch, pri ktorých som si myslel že sa 182ka rozhodla zmeniť výhybku v oblasti videoklipov, prišla studená sprcha v podaní klasicky strihnutej druhej polovičky. A práve kvôli tomuto sklamaniu...

Motörhead - God Save The Queen (2000) (hudební videoklip)

Myslím, že Sexi Pištole by sa určite neurazili za taký cover. A rozhodne nie za videoklip, ktorý možno potešil aj samotnú Queen ( rozhodla by sa dáma aj v skutočnosti na takú výletnú jazdu ? ).

Sum 41: Walking Disaster (2007) (hudební videoklip)

Čo všetko môže zažiť taký malý hračkársky roboto. Nečakajte však žiadny filozofický presah.

Sum 41: Underclass Hero (2007) (hudební videoklip)

Pankáčom síce takáto videoklipová poloha sedí, ale aby raz neprišlo k dáveniu z prejedania.

Sum 41: With Me (2008) (hudební videoklip)

Na Sum 41 pomerne epické a príbehovo odovzdané video. Určite tým nič nepokazili.

Paulie Garand: Mámin hodnej syn (2010) (hudební videoklip)

Každý hudobný žáner, má vo svojej videoklipovej oblasti špecifický štýl, ktorý len tak neopúšťa. Čo je občas škoda.

If You Let Me (2010) (hudební videoklip)

Na vysvetlenie, pre kritikov. Niekedy ( pred viac ako 110 rokmi ) mali FILMY sotva pár minút a boli ( hlavne počas svojho premietania ) okorenené nejakým tým živým hudobným doprovodom nachádzajúcim sa uprostred sály kina. Rozdiel medzi tým a videoklipom, je naozaj len z uhla pohľadu. Toto dielko sa mi pozdáva ani nie tak pre svoj námet ( viď obsah ), ale hlavne pre svoje spracovanie ( ktoré je naozaj FILMOVÉ ).