• Krátkometrážní
  • Hudební

Mladý Indiana Jones: Přízračný vlak (1999)

Grandiózna televízna produkcia s vynikajúcou technickou stránkou a nadupaným dejom. Indiana Jones ako sa patrí. Jednoznačne najlepšia časť tohto unikátneho seriálu.

Mladý Indiana Jones: Pouštní anabáze (1999)

Úžasné dobrodružstvo vo vynikajúcom filme. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše, totižto všetko okolo Indiana Jonesa je pre mňa TOP a rovnako ma nesklamali ani tieto televízne snímky.

Mladý Indiana Jones: Hollywoodské třeštění (1994) (TV film)

Mladý Indiana sa dostáva tam, kde vlastne dá sa povedať vznikol. Obrazne povedané. Do Hollywoodu. Táto časť má pre mňa osobne ešte dvojnásobnú silu, keďže zbožňujem nemé filmy, pri točení jedného z nich sa Indy zúčastní. Nádherné a radosť na to pozerať.

Hněv duší (2004)

Hororom väčšinou pristane historický plášť. Aj v tomto prípade. Jeho zasadenie deja do minulosti mu dáva lepší a strašidelnejší náboj, aj keď tej strašidelnosti tam mohlo byť o čosi viac.

Stíny z lesa (2005)

Nie veľmi výrazná, ale obstojná zombie sekanica, ktorá ponúkne zopár krvavostí a fanúšikov neurazí.

Klub sráčů (2000)

Ešte podradnejšie ako ostatné komédie tohto typu ( napr. by som tu zaradil také snímky ako sériu SCARY MOVIE ). Spústa nevtipných vtipov.

Rodinný podnik (1989)

Veľký potenciál sľubovalo už len ústredné herecké obsadenie. Tým sa ale jeho klady skončili. Akčná komédia, ktorá je málo akčná a málo vtipná.

Nováček (1990)

Na Marlona Branda sa veľmi dobre pozerá - teda na jeho herecký výkon, ktorý výborne paroduje svoju najslávnejšiu postavu. Broderick sa síce pri ňom len vezie, ale dôstojne. Dobrá komédia, ktorá pobaví.