• Krátkometrážní
  • Hudební

Pěst Ježíšova (2012)

Je na počudovanie, že v Španielsku, tak bigotne kresťansky založenej krajine, sa našiel niekto, kto si Ježišove zázraky podal po svojom. A nechcem sa rúhať, ale zábavne.

Peter Bič Project - Hey Now (2012) (hudební videoklip)

Song svetových rozmerov, ktorý ale doprevádza videoklip, ktorý by to ale ďalej ako po hranice nedosiahol.

Pí a jeho život (2012)

Tento vizuálne atraktívny snímok nieje až taký doják, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Klasicky vystavaný príbeh, pri ktorom v každej minúte čakáte to, či ono a nakoniec to svoje to, či ono aj dostanete, naozaj ničím neprekvapí a emotívnych scén síce v počte dosť, ale naozaj nijak slzy podporujúcich, sa tu mnoho nedočkáme. Tak predsa len ostáva grandiózna technická stránka filmu, ktorej niet čo vytknúť a myslím si, že asi pravdepodobne poznáme víťaza v kategórii vizuálnych efektov.

Pieona (2012) (hudební videoklip)

Sexy klip pôsobí, ale nemá šťavu. Presne tú chuť, ktorú ´´eastern´´ nemôže ukázať.

Pierce The Veil - King for a Day (2012) (hudební videoklip)

Vždy sa rád zabavím, ak nejaký hudobný borci, prejavia vo videoklipe pokus o herectvo.

Pinky (2012)

Doba, keď internet riadi sociálne cítenie ľudí, je tento ,,milý,, kraťas vzorovým príkladom. Chcel by som vedieť, koľko dostali lajkov.

Piraňa 3DD (2012)

Pripadal som si, ako keby mi niekto pustil na plátno starú VHS s nejakým podradným hororom a to rovno v 3D. A to myslím aj ´´kvalitou´´ scenára, hereckých výkonov, ako aj obrazovou kvalitou. To 3D bolo naozaj shit. Totálne béčko utrhnuté z reťazí, ktoré len tak často na plátnach kín nevídať, so ´´superhviezdou´´ D. Hasselhoffom, ktorý pravdepodobne prišiel na to, na aké úlohy a do akých filmov sa vlastne hodí.

Pitbull - Back In Time (2012) (hudební videoklip)

No čo, Pitbull sa ukázal, pustil nám obstojný song, ktorý je obohatený podobne obstojným klipom. Nič viac nič menej.