• Fantasy

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Napětí za cenu zkratkovitého scénáře s charakterovými otočkami o 180 stupňů. Funkční tedy jen napůl.

Řbitov zviřátek (2019)

Je mi líto, bylo to neskutečně sterilní. Nějak jsem ale měl pocit, že tvůrci měli aspoň nějakou snahu natočit film, který nebude založený jen na prvoplánových lekačkách, třeba při táhlých záběrech. To, že však vůbec nefungovaly, je věc druhá. Knihu jsem nečetl, ale přišlo mi opravdu smutné, že jsem v půlce filmu odhadl, jak to skončí. Postavy mě vůbec nezajímaly, jejich povahy se načrtly jen povrchně. Zklamání, ale úplný propadák zase ne.

Prvních 100 - Sanctum (2019) (epizoda)

Hláškujeme od první minuty! "NAJDEME SVOJE LIDSTVÍ!" PC efekty se dělaly snad v Malování, protože to bylo fakt otřesný. Naštvání na Clarke jsem nepochopil.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

No bohužel, musím se ptát: to bylo ono? Místy naprosto nepřehledné, rozmazané a především tmavé. Nepochopte mě špatně, byl jsem hodně napnutý a zpomalovačky fungovaly, ale postavy se zase teleportovaly, jak se tvůrcům zachtělo. Máme tu taky záběry, na kterých je tuna bílých chodců jenom proto, aby jich v dalším záberu bylo třeba pět. Eh? A Aryino plížení fakt k smíchu.

Batesův motel - Nejdřív máš sen, pak zemřeš (2013) (epizoda)

Napětí se fakt nebuduje tak, že ve dvě ráno se zastaví náhodní policajti a bez jakéhokoliv důvodu začnou slídit. "Mohu použít záchod?" byl fakt vrchol. Norman moc hrát neumí. Ale bavil jsem se.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Nu, první díl. O něco svižnější, než ty minulé, nicméně jak už je zvykem, příliš se toho v něm nestane. Jestli jsem ale něco nepochopil, tak to bylo Samovo chování.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Míša dort chutná jako Pribináček! SHOOOK!

TY - Poslední fajn kluk v New Yorku (2018) (epizoda)

I vzhledem k tomu, jaký má Joe hlas, jsem očekával druhého Dextera, který bude přesně vědět, co s Benjim udělat... No a ono ne. Příjemné překvapení.