Srdečně vás vítáme (2017)

Multikulti PRopaganda. Iste, at si je. No ale ma to byt komedia. Patrilo by sa aby bola vtipna, lenze ona nie je. Slabe.

Alenka v říši divů (2010)

"Proč vrána vypadá jak psací stůl?" - "Nemám ponětí." Úžasné 3D! Úžasný Johny D.! "Alenka? Tá Alenka?" - "To tu právě nikto neví." Neobyčajná koczka, Mia Wasikowska! Neobyčajná myška ktorá kole oči! "Do politiky se nepletu."  Neprekonateľné záverečné titulky! Neobyčajne úžasných 60%! Volte Tima Burtona!

Dostaň ho tam (2010)

A v Rolling Stones jsem četl že Afické dítě je na třetím místě za hladomorem a válkou v řebríčku velkých afrických katastrof.

Preferisco il paradiso (2010) (TV film)

Zaujímavé je, že keď Neri umrel, našlo sa v jeho posteli plno hodín.

To byl zítra flám (2010)

Tuto niekto pojedol hríbkov a v šialenom tripe zbúchal "scénár", niekto sa zhúlil a zrobil "film". Primerane stupídne, fekálne, vulgárne, nechutné a miestami brutálne. A ako bonus sa tu dajú vidieť aj ultimátne kozy! Nanešťastie neustále kydy Jacoba, že čo sa v tej minulosti môže a čo nie splachujú hodnotenie blízko k odpadu filmovej žumpy. Z neho ho vyťahuje jen bombová plechovka Chernobilu. Viac dať nemôžem.

Velký třesk (2010)

That's not my cup of tea! ::: Škoda Farby

Víla Zuběnka (2010)

Chápem že cieľovou skupinou majú byť malé severoamerické deti ktoré sa tomu akože majú smiať ale aj tak to je najväčšia možná konina pod slnkom.

Bruno (2009)

Hviezdička za krútenie mluvícim čúrákom a dobrú hudbu. No i tak je to horšie než rakovina.