Jeden den (2011)

Upřímně nechápu proč byl tak strašně moc zdlouhavý začátek prvních 45min se tam fakt neděje nic a když už konečně začne něco přidávat na zvýšení * tak to není zas taková bomba, aby to hnulo s celým filmem a natož s hodnocením. Příjemná romantická komedie u které si musíte počkat na nějakou tu ''akci''

Černobílý svět (2011)

nemohu jinak než plný počet. Krásný film, s nádechem pohody, máte pocit jako by jste to prožívaly , jako vy by jste byly ty co čtou ten příběh a chtěly jim tolik pomoci. Oceňuji výkon všech hereček, al především Emmy, která svou roli záhrala neskutečně přesvědčivě a skutečně. Po dlouhé době opravdu film, který si zaslouží to nevyší hodnocení. A co se týče námětu, musela to být hrozná doba dělat z někoho to co dělaji ty rádoby paničky z žen s velkým Ž.

Ošetřovatel (2011)

upřímně jsem na vážkách,, mám pocit že mluvícím zvířatům a trapným scénkám odzvonilo,ale asi ne. Na nudné odpoledne to stačí, ale to je tak vše.

Warrior (2011)

Celý film se nese v takovém tom duchu tak jak to teda sakra bude co? Jsou scény, kdy nervozně ťukáte nohou a prožíváte všechno s hlavním hrdinou a pak konečně přijde ten konec, kdy čekáte naprostou bombu, ale to se u mě nestalo. Čekala jsem víc a né jen že se dva bratři podepřou a výjdou z ringu. Já jsem chtěla trochu víc propracovanější konec a to mi k dokonalosti chybělo. Ještě dvě výtky mám: vadilo mi, že se do toho moc ta manželka nezapojila a vztah obou aktéru k otci. Jinak film byl opravdu dobrý s pár chybami, ale to se dá přejít. Hodnotím čisté 4* A herecké výkony byly výborné.

Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

moc pěkný film, a možná že jsem trochu v sentimentální náladě, ale i slzy se dostavily. Strašně se mi už na začátku líbila scéna se zrcadlem :-)) to bylo opravdu kouzelné. A konečné dialogy nemají chybu, příjemně strávený večer.Doporučuji. Romantika se vším všudy.

Poslední píseň (2010)

Miley, co ta našpulená pusa pořád? Ke konci už mě to fakt iritovalo...:P Snad první film, kde Miley hrála a já ji neměla zaškatulkovanou jako Hannah Montana, příběh tak trochu předvídatelný, nýbrž hezký. 3* jsou přímo adekvátní. Ač v těchto příbězích, kterých je '' milion'' vždy vystupují protivní mladší sourozenci, tady tomu tak není což mě potěšilo.Akorát by se mohla Miley začít tvářit trochu jinak, ta její nafouknutá pusina, mi to tam tak trochu kazila.

Zkažená úča (2011)

No tak to bylo opravdu mimo mísu. Nevadí mi ve filmu trocha vulgarity ale jako učitelka alá dlaždič, to na mě opravdu nezapůsobilo, možná je to tím, že to hrála pro mě né moc oblíbená Cameron. Scény, kdy hulí trávu a příjde do třídy jak nějaká zfetlá štětka, tak to pardon páni tvůrci, ale co to sakra je??? Celkové když se zpětně podívám na příběh, tak byl tak nějak trapný . A co mě mrzí nejvíc že Segel , měl takovou divnou roli a nepředvedl se více. Pro mě zbytečný film.

Škola otců (1957)

na školu otců jsem opravdu, ale opravdu natrefila jen náhodou při přepínání programů a jsem za to ráda. Ani neumím říct jak film na mě působil, jen vím, že ač myšlenka filmu byla jednoduchá tak herci se postarali o její charakter. Nemohu jen odpustit uříznutý konec. I mladí herci byli opravdu skvělí a o Hrušandovi a panu Hoogerovi nemluvě. Zajímavé.

Až tak moc tě nežere (2009)

celý film jsem byla tak nějak přesvědčená že tomu dát obyčejný průměr, ale musím své rozhodnutí přehodnotit. Ač byl děj tak trochu sem tam nudný a né ničím zajímavý, přesto to ve mě něco ponechalo. Dýchlo to na mě jakousi realitou a skutečností. Ač se to film hemžil samýmy hvězdami tak pro mě byla hvězda jen jedna:Ginnifer Goodwin, která byla neskutečně přirozená a dodala filmu lehkost. Na mě jen zbytečně dlouhé nýbrž osudy zajímavé.