Souboj Titánů (2010)

Ten film je vážně sračka, celou dobu jsem čekal na moment, který mne zaujme, ale nedočkal jsem se. Navíc Bohové nevypadají jako bohové (kromě Hádea), Perseus vypadá jako roztomilej medvídek, Perseovi kumpáni to je banda pitomců, Cháron nedisponuje malou úzkou kánoí, ale nějakým katamaránem, Medůza je celkem hezká!!! No je to poslepovaný strašně

Rambo III (1988)

Trojka je už dost slabá. John tu už na můj vkus příliš mluví a to není jeho silná stránka. Jediná silná pasáž byla boj v podzemí, která mě na chvíli potěšila, ale zbytek stál za hovno. Pominu-li tedy scénu, kdy si John vypaluje ránu střelným prachem, protože to mě dostal :)

Hellboy (2004)

Pro ty, kteří neznají komiks může být filmovej Hellboy celkem dobrá podívaná, ale pro nás, co Hellboye četli a mají rádi je to velesračka.

Vlkodlak (2010)

Vlkodlak je pro mě velkým zklamáním. Jediné co na tomhle filmu můžu pochválit je atmosféra sídla v jehož okolí se příběh odehrává, ale to samozřejmě nestačí. Jako velký fanda fenoménu lykantropie jsem byl až vytočen neoriginálním ztvárněním vlkodlaka - tohohle poločokla se vážně nejde bát. Scénář velmi špatnej.

Magická hlubina (1988)

Ten film jsem viděl dvakrát a musím říct, že takovou sračku, aby člověk pohledal. 85% dle mého hrubě neodpovídá. Velký podíl na tom hraje i hudba, kterou tu někdo velebil - nenechte se zmást tím, že je to ambient, protože je to zatraceně nudnej ambient, kterej navíc v některých momentech neodpovídá tomu, co se děje. Dvěma slovy: nezajímavá nuda.

Po přečtení spalte (2008)

Asi je moje chyba, že jsem od tohohle filmu čekal hodně, ale i kdybych čekal o půlku míň, tak jsem z toho dost zklamanej. Nuda, blábol, bez humoru. Tenhle film šel mimo mě.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Čekal jsem excelentní sračku, u který odáchnu a zatim to byla nuda. Lítající žraloci byl trochu vyšší level, na kterej člověk potřebuje něco v žíle, jinak usne.