Podraz (1973)

Po sundance kidovi,další skvost,tento film bude ještě dlouhou dobu kralovat a učit filmy,jako jsou Danyho partaci a jine.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Přesně takhle sem si to představoval,kdo nemá rád pohádky tisícu a jedné noci , jako kdyby neexistoval.Krasné kulisy spojení i s novodobou hrou velmi efektně a pár mezi kterými to od začátku jiskřilo ,takovéhle by se mely točit novodobé pohádky.

Na doraz (2010)

Prijemna komedie ktera me opravdu zahrala v techto mrazivych dobach

Kvílení (2010)

Nic se neděje,předčitání mi strašně nesedělo a to jak filozofoval,každy herec v této roli vždy musí změnit toninu hlasu.2D scény se určitě nehodí na tento druh a to mám z beat generation docela rád Charlese Bukowskeho

Cesta (2009)

Fallout v živé podobě , Viggo je pan herec. Takhle si představuju konec světa.

Machete (2010)

Mám rád rodrigeze mám rád mexiko ,ale tohle byla strašná nuda a parodie, až na kněze. Jessica Alba si zase utvrdila ,že je nehorázně tupá herečka.

Machři (2010)

Průměrná komedie,průměrný příběh a poprůměrný konec,přitom tak slibné komedialní postavy,sranda z prdění patří už opradvdu do školky.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Výborná podívaná až herní prostředí , boss ze hry.Hudba nabušená po dlouhé době opravdu výborná elektronika ve filmu o zremixovaných perfect circle nemluvě.Vůbec mi nepřijde že je to nejpomalejší akční film roku,konečne Anderson vyvážil akčnost a napínavost.Zatím nejlepší díl ." Milla je furt kočka "

Tajemství mumie (2010)

Film stějně nudný , jako hodina matematiky na střední škole a hudba otravná , jako na hudební výchově.Jedna hvězdička za řežiséra a druhá za závěrečné vyléčení dvojčete.