Američan (2010)

Člověku by tento film mohl připadat nudný a některé scény příliš zdlouhavé, ale zase to bohatě kompenzuje italské prostředí a George prouzdající italské hory ve Fiatu, i když po zhlédnutí jsem měl pořád pocit, že tento film byl tak nějak o ničem.....3 hvězdičky za námět a za George....

Živí mrtví (2010) (seriál)

Nedávno jsem dokoukal 2. řadu a musím říct, že zatím The Walking Dead splňuje očekávání nadprůměrného zombie seriálu, protože jde o naprosto perfekntí a strhující záležitost a nejde jen o nudné, nemotorně se kroutící zombie, před kterýma utíká banda lidí, ale o perfektně promyšlenou parádu, navíc zde platí seriálové klišé, čím novější sezóna, tím stylovější díly :)

Pan Bobr (2011)

No dobře....tématika může někomu připadat poněkud depresivní a ne každému sedne, ale podle mě si s ni Mel Gibson poradil naprosto parádně, takže ještě předtím, než si tenhle film pustíte, si musíte v hlavně srovnat, o co tam vlastně jde a musíte si uvědomit, že tenhle film je hlavně PSYCHOLOGICKÝ a musí se brát VÁŽNĚ.

Alcatraz (2012) (seriál)

Tak po dlouhé době opět jeden z těch lepších seriálu, který zaujme především příběhem a hlavně hereckým výkonem Sama Neilla, škoda jen těch odrbaných odkazů na Lost, i když já, jako jeden z největších "losťáckých" fanoušků je jen uvítám, škoda jen, že nebude 2. řada :(