• Pohádka

Basquiat (1996)

Nejlepší byl Andy Warhol-David Bowie a Gary Oldman. Film mě neskutečně bavil (moje sestra usnula nudou) a tak jsem dopspěla k závěru, že nejlepší bude když ode mně dostane pět hvězdiček. Nebylo to to nejlepší, co jsem kdy viděla, nijak se mě to nedotklo, ale prostě nemám výhrady.

xXx (2002)

Nemyslím si , že by někdo kromě čechů byl schopný užít si tento film.

Pohádky ovčí babičky (1966) (seriál)

Pokud mám nějaký večerníček opravdu ráda, je to jenom a jenom ovčí babička.

Zpívání v dešti (1952)

Jediným stínem na absolutně dokonalém díle byl fakt, že když úžasný Gene Kelly začal zpívat Singin'in the rain, vzpoměla jsem si na scénu brutálního znásilnění z "mechanického pomeranče", který jsem (patrně bohužel) viděla dřív, než tento muzikál. (čau Malomoc)

Druhá nebo první (1998)

To jsou takovéty filmy, co nikoho neurazí a jen málokomu poskytnou víc než kulisu k pojídání brambůrků,(v mém případě pletení šál....)a tak.

Pretty Woman (1990)

Ale jo.Na nic si to nehraje, je to roztomilé a když to v televizi dávají, vydržím do konce.

Šarlatové písmeno (1995)

Oldman je skvělý, zdá se že to táhne (spíše nezdá...prostě to táhne), ale scénář mi příjde poněkud jakéslovojenompoužít no řekněme hodně předvídatelný a jednoduchý, prvoplánový..... (to jsem benevolentní) Tak tohle já vyčítám americkému filmu s Demi Moore(ta je mi nesympatická ze sportu)? Je vidět, že od filmů S Oldmanem, jsem si zvykla čekat víc. Anebo mám nápad! Akorát jsem to nepochopila!!!

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

Vzhledem k tomu, že nemám ráda původní sérii Star trek a vyrostla jsem na nové generaci, je pro mě První kontakt zatím nejlepší Star trek Film.