Bez polevy (2024)

Nice try ale nefunguje to a na takovy format chybi udernejsi humor (ktery ma jak Seinfeld tak i treba Red Dwarf)

Fallout (2024) (seriál)

Bozi, musim zahrat F3 a New Vegas asi... Muzu chapat 3 postavy jako jakysi 3 playstyly typickych hracu? Libi se mini plottwisty, neorthodoxni reakce, krvavost i humor, tempo, stylizaci, atmosferu, lore. Lehke a hrave. Libi se mi, ze ze me serial nedela blbce a nemusi mit vsechno skrz nejakou B postavu neco vysvetlovat. A vyjimecne je to serial bez FILLERu. Parada!

Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Please stand by! Ja snad dnes zastreamuju Fallouta jak me to naladilo. +Atmosfera nasili se spetkou humoru a odlehceni +Stylizace +Pritroubly-naivni vyraz hlavni hrdinky +Jako vzdy fantasticky Goggings! Bezstarostna, stylova, hrava a zabavna popcornovka. Snad to nepokazi!

Gentlemani (2024) (seriál)

V druhe pulce ztratilo tempo i styl :(

Finestkind (2023)

Chlapsko-bratrsky balzam na dusi, ktery jsem po nekonecnych woke srackach potreboval.

Flash (2023)

Wtf? A to CGI?!?!

Hypnotik (2023)

Cheesy slatanina, beckove natocena, beckove zahrana, scenar psalo asi Chat GPT

Nech svět světem (2023)

Delsi nez to melo byt, mysteriozni slepy ulicky v podobe jelenu napr. beru jako cheap podraz. Dokud netusis o co jde je to parada ale pak uz z toho neslo vymotat nic kloudneho co by. Z 5 hvezd se v poslednich 30minutach s prichodem rozuzleni, ktere po 2 hodinove gradaci zklamalo musim dat na 3* Overpromised, underdelivered